авто страхування, страхування життя, і більше на Алясці

Я розділив цю статтю на чотири секції, кожна з докладним описом його заголовком. Я сподіваюся, що це робить його більш легким для вас, щоб отримати потрібну вам інформацію.

Автострахування в Алясці

Штат Аляска вимагає, щоб кожний транспортний засіб зареєстровано повинен мати принаймні відповідальності автострахування. Відповідно до цього закону штату, всі власники автотранспортних засобів та / або драйверів того ж повинно мати мінімальну кількість авто страхування відповідальності, якими є:

– $ 50 000 в разі смерті чи заподіяння шкоди будь-якій одну людину в аварії

– $ 100,000 за смерть за нещасний випадок або загальної травми

– $ 25000 за матеріальний збиток за аварію

У разі автомобільної аварії, в результаті пошкодження майна, травми або смерті на суму більше $ 500; всіх водіїв, що беруть участь в аварії повинні показати свої авто страхування докази. Крім автомобільних аварій з пошкодженням більше $ 500, водій також повинен пред’явити доказ авто страхування у час вони просять зробити це, представник закону, а коли приходить час, щоб відновити реєстрацію. Якщо водій не показує доказ авто страхування від нещасних випадків з $ 500 доларів або більше суму збитку, водійське посвідчення буде автоматично припинена на термін до 90 днів протягом року. Довжина підвіски залежить від водіння запису драйверів. Крім того, у разі автомобільної аварії тут, винна Авто Водії Страхування повинно покривати витрати, які були викликані у зв’язку з аварією.

Страхування житла на Алясці

Ви, напевно, не знав би цього, але в порівнянні з іншим державам, Аляска платить за страхування житла. Причиною цього є те, що вони завжди на ризик повеней і мінусових температурах. Хоча вони випробували високий зріст будинку страхування торік, є кілька способів заощадити на страхування житла. Перший полягає в порівнянні різних страхових компаній і подивитися, що кожна з них можуть запропонувати. Це дозволить вам, щоб отримати право страхування за ціною, яка відповідає вашому бюджету. Другий питає навколо про різні знижки типів. Ви можете попросити вашої страхової компанії для знижки ви можете претендувати. І останнє, що збільшення франшизи може заощадити пристойну суму грошей. Збільшуючи франшизу, ви, в основному говорять ваші Аляски домовласників страхового агента, що ви збираєтеся робити все можливе, щоб не було претензій.

Найбільш спільний дім власників страхових покриттів є:

HO-1 – це для освітлення, пожежі, вандалізму, крадіжки та диму.

HO-2 – Це те ж саме, як HO-1 тільки з додатковими небезпеками, наприклад, обвалення будівлі, пошкодження водою і падаючих предметів.

HO-3 – це «всі ризики». Залежно від вашого бюджету, ви можете вибирати між основними і всіх небезпек. Але те, що в кінцевому рахунку, важливо те, що у вас є вдома страхування, який буде захищати вас у разі стихійного лиха.

медичне страхування на Алясці

Аляска медичного страхування дозволяє більшості жителів, щоб бути в змозі дозволити собі збільшення витрат на охорону здоров’я. Ті, хто мають охорони здоров’я вдається уникнути медичних борг, який відбувається у двох з п’яти місцевих жителів. Враховуючи статистику, це важливо, і, звичайно, більш економічно ефективним, мати медичну страховку. Хоча медичне страхування змінюється, більшість політиків платити за госпіталізацію, хірургічні втручання, медичні тести, педіатричної допомоги, візити до лікаря, і материнства. Як правило, винятками є косметичної хірургії, слухові апарати, лікування зубів, окуляри, профілактика і експериментальних процедур.

Тих, хто позбавлений приватними страховими компаніями через медичних умовах, Аляска комплексне медичне страхування Асоціація пропонуватиме їм медичну страховку. У рамках програми Асоціації, ті, із захворюваннями, можуть отримати страховку на інших умовах.

страхування життя на Алясці

Коли мова йде про страхування життя, два найбільш поширених страхування життя в штаті Аляска і постійні страхування життя.

Термін страхування життя захищає тримач для коротких періодів часу. Це зазвичай протягом від одного до кількох років. Це означає, що страхова платить тільки тоді, коли людина помирає протягом покривається періоду. Крім того, оскільки період, охоплений тільки нетривалі, премія значно дешевше, ніж постійне страхування життя.

Постійна страхування життя захищає тримач для іншої частини їхнього життя з гарантованим користь смерті. Це означає, що діє протягом усього життя людини. Страхова премія за цим видом страхування, звичайно, вище, ніж термін страхування життя.

У нестабільної економіки сьогодні, важливо мати страхування життя для всієї родини. Це дозволить тим, хто залишився позаду, щоб потрапити на своє життя без фінансових труднощів. Ви, можливо, захочете розглянути можливість отримання страхування життя, особливо якщо ваша сім’я залежить від вашого фінансового внеску. Порівняйте страхування життя зараз, і ви можете бути здивовані тим, наскільки доступний це таке і як легко ви можете стиснути його в свій щомісячний бюджет.

Якщо в цій статті або частини цієї статті було корисним для вас, не забудьте відвідати мій сайт (и), перераховані у вікні ресурсів нижче.