авто страхування ризиків вибору системи

Ризик автострахування вибору система являє собою спосіб, де транспортний засіб страховики вирішити, чи дійсно вони будуть страхувати приватних осіб і страхових внесків, що вони будуть зарядки людини с. Залежно від того, як держава юрисдикціях її реалізації страхової премії буде визначатися страхової компанії, яка повинна бути в рамках державного регулювання. Це також може бути доручено самим урядом. Велику частину часу, страховики мають право встановлювати ціну на фізичне пошкодження покриття, ніж обов’язкове страхування цивільної відповідальності.

Якщо деякі державні закони не управляють страхові внески, то все буде грунтуватися на розрахунках актуарія, який буде заснований на статистичних даних. Деякі фактори вступають в гру, що впливають на премію, яка, як відомо, роблять значний вплив на очікувані витрати майбутніх вимог. Ці фактори є характеристиках автомобіля йде мова, обраної охоплення чи франшиза, межа, або покрита небезпек, водіїв вік, стать, і історії водіння, а загальна частота використання автомобіля, чи використовується він для по дорозі на роботу і оціночні річні пробігу.

Перед тим, звичайні методи визначення витрат на страхування автомобілів головним чином включає в себе збір важливих історичних даних з особистих інтерв’ю разом з письмовою заявою, яке завершиться до заявника. Страхова компанія може також посилання заявників громадських водійські документи з Бюро транспортних засобів. Даних є результатом ‘класифікація актуарних клас, де страхові тарифи призначених на основі страховиків заявників досвіду. Фактори, безпосередньо впливає на класифікацію до певного класу актуарні та рівня ризику. Вона включає в себе вік, стать, сімейний стан, водійські документи історії і резиденції Розташування.

Будь-які зміни цих факторів може призвести до стягування різних премій, якщо ця зміна досить значним, що призвело до різних класів і актуарні рівнях ризику на деяких змінних. Існуюча система рейтингів страхових також підтримує привабливих знижок і надбавок у певних використання транспортного засобу, його систем безпеки і типу драйвера. Ці системи безпеки є всі ті, обладнання для забезпечення безпеки в автомобілі, як подушки безпеки, антиблокувальна система гальм, крадіжки пристрою управління системи пасивної і загальна система сигналізації. Водії в цьому аспекті розглядаються для отримання знижки хорошим студентом, безаварійної безпечним водієм, а старший водій флоту водіїв у разі застосування в групах.

В основі використання страхування, звичайні системи рейтингу по суті засновані на минулому-реалізовані збитки минулих записів і інших водіїв з приблизно схожими характеристиками. У ці дні, електронних систем, були відомі де фактичні водіння в полі будь-якого драйвера, які безпосередньо контролюються і передаються в страхову компанію. Він буде потім призначити водієві в клас ризику на основі його поведінки за кермом. В одних лише Сполучених Штатах, є програми автострахування, де вона спочатку дає водіям індивідуальний страховий тариф, який заснований насправді про те, як, скільки, і, коли їх автомобіль був використаний. Рушійною дані негайно передається на хост страхової компанії через бортове пристрій. Тут буде відомо, якщо об’єкт управління автомобілем рідше в менш ризикованими способами і в менш ризикованим рази на день. Кандидати можуть бути нагороджені великими знижками з цією програмою.

Поява нових процесів вибору ризику можуть бути зроблені патентоспроможності більшою чи меншою рівня, і все залежить від різних патентних законах різних країн.