авто страхування, політика активів, і їх усунення

Одного ранку мій друг запізнювався на заняття в школі. Його дружина кидала разом деякий сніданок, коли він зібрав свій ноутбук, ноутбук, і вибрав книги, які він збирався потрібно для школи в той день. Він застебнув пакет і вибіг на вулицю, щоб нагріти до автомобіля. За винятком, не було ніякої машини. Він був вкрадений. Мій друг побіг в одне розчарування за іншим, що тижнів, як він вперше виявили страхова компанія не буде платити за оренду, то, що збиток злодій зробив автомобіль буде лише прикривати до франшизи і що якимось чином він збирається повинні прийти з 500 доларів, перш ніж автомобіль може бути виправлена.

Він вважав, що він зробив належної обачності, перейшовши в один з тих, страхування автомобіля котирування сайтів і знайти самі низькі ціни на цитати. Він думав, що, отримавши дешеве страхування автомобіля він перемогти систему якось. Насправді, його дешеве страхування автомобіля виявилася паскудної страхування автомобілів. Його проблема випливає з відсутності інформації про його страхування автомобіля.

Перш ніж купити ваш наступний авто страхування переконайтеся, що ви знаєте всі факти про службу компанії політики. Дешеве страхування автомобіля є тільки дешево, якщо продукт так само добре, як і більш дорогі страхування автомобіля. Гарне місце, щоб почати з безкоштовну консультацію зі страхування автомобіля, проте отримання цитуючи автострахування не буде достатньо, якщо ви не знаєте, які послуги ви очікуєте, і чи дійсно компаній, що котируються буде надати. Два буде тримати вас прямо. Вони, активи і допомогу.

активи

Ви хочете, щоб переконатися, що страхування автомобіля цитати включає в себе кожен актив, який Ви могли хотіти або потребувати надзвичайної ситуації. Коли ви перебуваєте в біді без автомобіля, буде ваша страхова покрити ваші потреби в транспорті? Перевірте, щоб переконатися, що компанія, яку Ви купуєте страхування автомобіля від надасть Вам автомобілі на прокат, якщо щось піде не так. Якщо ваш автомобіль був вкрадений – як мій друг був – undrivable, або в магазині ремонт автомобіля протягом декількох днів ви хочете переконатися, що автомобіль буде доступний для Вас. Якщо ні, то ви будете змушені звернути вашу у законах і дати їм ще одну причину, чому ви не достатньо хороший для їхньої дочки. Переконайтеся, що у вас є придорожньої допомоги, деякі варіації локауту служби, і буксирування послуга, що надається деякими страхової компанії. Пам’ятайте цитату страхування автомобіля є низькою тільки якщо продукт страхування автомобіля хороша.

допомога

Дізнайтеся, в якій обслуговування клієнтів компанії автострахування є, як, перш ніж купити у них. Як ви дізналися щось подібне? По-перше, немає ніякого способу, щоб знати напевно, який тип людей, яких ви будете в кінцевому підсумку маємо справу, але Є способи, щоб знати ймовірність наявності хорошого досвіду. По-перше, це низька технологія спосіб просити вашій родині та друзям, що їхній досвід був. Лимонного авто страхові компанії відразу ж спливають у мережі пошуку такого роду, але, скажімо, що ви відлюдник і не мають сім’ї або друзів, або, як сказав один мій знайомий, ваша сім’я все від гори Катскілл без автомобілів або проточною водою. Якщо це ваш випадок, то вам потрібно спробувати високотехнологічний метод: використовувати Інтернет. Один із способів полягає у використанні пошукової системи Better Business бюро. У www.betterbusinessbureau.org ви можете знайти якісь скарги були зареєстровані відносно компанії Автострахування в питанні і чи дійсно компанія вирішити ці скарги. Я перевірив авто страхові компанії, які ставилися до моєї сім’ї погано, і вони всі, здається, є претензії – не зроблено мною – проти їхнього імені.

Інший спосіб перевірити обслуговування клієнтів компанії, щоб знайти число претензій телефон на їхній сайт і викликати його. Якщо їх вимоги люди гарні для Вас, ймовірність того, що обслуговування клієнта позитивний команда щойно підняли. Після того як ви оцінили ввічливість рівень сервісної служби компанії автострахування, то ввічливо подякувати їм за їхній час і повісьте трубку. Ніяких пояснень необхідності, вони будуть просто переходити до їх наступному викликом, не даючи вам ще одна думка. Цей метод заснований на теорії, що існує два види компаній: ті, хто запасти їх відділів продажів з доброзичливими людьми і поставити всі низькооплачувані люди в середньому їх вимоги відомств і ті, хто сировини як з дружніми, професіоналів. Як правило, цей простий тест скаже вам тип компанії, з якою ви маєте справу.

Якщо цитує політика автострахування має як активи ви бажаєте і високу якість обслуговування клієнтів, то цитата є істинним цитати. Пам’ятайте, якщо ви думаєте, що ви могли б у кінцевому підсумку насправді за допомогою автомобільного страхування – що ми всі повинні вважати, що ми буде – а потім перевірити ці дві речі перед запуском після, мабуть, невеликі премій.