авто страхування обов’язковим для кожного водія

Практично кожен власник автомобіля нещасний про ціну їх страхування автомобіля, і це не дивно, так як звичайний договір страхування коштує принаймні кілька сотень доларів щороку. Страхові тарифи не розраховуються на плоскій основі швидкості, але в цілому в залежності від вашого віку, історії водіння та інші фактори, в тому числі кредитних балів – залежно від того, де ви знаходитесь географічно, що може означати ваш річної премії може бути значно вище, ніж це. Отже, як можна зменшити ваші премії і заощадити гроші?

Якщо у вас є автомобіль і вести її, і пішов без страховки, як правило, не варіант. У більшості країн, ви за законом зобов’язані придбати мінімальну кількість страхуванні відповідальності. Насправді ваша страховка повинна бути більше, ніж просто голий мінімум, якщо ви хочете забезпечити собі адекватний захист. Залежно від ваших особистих обставин, є кілька основних правил для досліджень при виборі автострахування.

Одна з перших речей, щоб зробити повинна бути, щоб спитати з декількома страховими компаніями. Особливо гарний час, щоб дослідити ваші варіанти, коли ваша поточна політика ось-ось буде до оновлення, особливо якщо ви преміум зросла. Авто страхових внесків на точно такий же страхове покриття в той же автомобіль може сильно відрізнятися від страховика до страховика.

Кредитна історія є головним чинником для компаній someauto страхування. Багато досліджень показали кореляцію між вашої кредитної історії і ризик для страхової компанії. Підтримка хорошої кредитної історії дозволить вам насолоджуватися більш низькі ставки автострахування.

Підвищення франшизи на авто страхування є хорошим способом скоротити вартість поліса. Іноді щорічна премія може бути зменшена на 10 відсотків або більше, якщо ви підвищуючий франшизи.

Спортивні автомобілі в цілому і інші високопродуктивні транспортні засоби класифікуються як високі ризики, оскільки вони є загальними цілями для злодіїв і вандалів, та й взагалі тих, хто володіє цим типом автомобіля, як правило, щоб залучити більше необачно. Ваша премія, ймовірно, буде вище, якщо ви є власником такого транспортного засобу.

Якщо Ваш автомобіль оснащений безпеки й протиугінні пристрої, ви можете одержати відрахування на вашому авто страхування. Це також можливо, щоб отримати знижку, якщо ви купуєте більше ніж один вид страхування через цю ж компанію для страхування наприклад домовласника. Знижка може також застосовуватися до вашого авто страхування, якщо ви страхуєте кілька автомобілів під тієї ж політики.

Ви можете мати право на додаткову вирахування на вашу політику, якщо ви підтримуєте судимості водіння на певний термін. Це буде змінюватися в залежності від страхової компанії і де ви знаходитесь географічно. Абсолютний кращий спосіб, щоб претендувати є їздити обережно в усі часи.

Гібридних або електричних автомобілів, які є екологічно чистими також може принести свої премії автострахування на більш низький річний вартості. Як автовласникові Є безліч речей, які можуть знизити премію, коли дивишся на всі факти, в першу чергу. Це завжди гарна ідея, щоб порівняти ставки і премії від різних страхових компаній авто, перш ніж приймати остаточне рішення.