авто страхування може бути на платити, як ви йдете основі

Мінливі потреби споживачів, що шукають авто страхування, була однією з головних точок фокусування страхових компаній і чому вони шукали способи задоволення їхніх потреб протягом багатьох років.

Як ціни на газ продовжують зростати і падати по всій країні, споживачі дуже відчайдушно шукають способи заощадити гроші при заправці своїх автомобілів. Наші фінанси тепер тісно пов’язані багато споживчі товари, серед яких стрімко зростаючі ціни на бензин і витрати, пов’язані з оплатою автострахування. Нова програма страхування деяких страхових компаній створюються як спосіб запропонувати споживачам трохи фінансових рельєф платити, як ви ведете програму.

Ця програма автострахування офіційно називається захисту навколишнього середовища, і первинна мета програми полягає у відстеженні пробіг автомобіля людини. Існують два способи, які були запропоновані для досягнення цієї мети. Один зі способів зробити це досягається шляхом установки власного одометра у вбудованому мобільний телефон, який дзвонить ваш пробіг в страхову компанію.

Інший метод використовується на регулярній основі відстежувати пробіг, це пристрій, GPS встановлений в телефоні, щоб відстежувати фактичний маршрут подорожі ви приймаєте, так само, як на зоряної системи робить. Трохи більше інформації може бути найбільш корисним, коли ви намагаєтеся прийняти чітке рішення на метод, який підходить саме вам.

Деякі люди заперечують проти системи GPS, заявивши, що це заважає їх право на приватне життя. Система GPS може мати деякі певні переваги порівняно з методом пристойності одометр відстеження пробігом, тому що він говорить, скільки кілометрів ви подорожуєте плюс вона також описує найшвидший і простий маршрут для подорожі. Це мудрі, щоб порівняти свої проблеми особистого життя з перевагами цих двох методів.

Платити, як ви їдете програма може допомогти заощадити гроші споживачів і зменшити загрозу забруднення, це віра захисту навколишнього середовища, тому що більшість страхових компаній пропонують вам стимули для водіння less.An додаткові переваги платити, як ви їдете програми , є те, що це може в кінцевому підсумку зниження водіння і затори в містах, де транспортні проблеми переповнених шосе є найбільш поширеними.

Платити, як ви їдете страхові програми можуть представляти шанс зробити авто страхування більш доступним, даючи споживачам більше контролю над своєю премії автострахування.

Це порівняно легко визначити, наскільки рентабельним платити, як ви ведете програму буде. Платити, як ви їдете програми звинувачення частиною вашої річної процентної премії, в плату за милю, на своєму авто призначаються на групи у відповідності з вашими типу транспортного засобу і скільки ви їдете, а також свій поштовий індекс. Коли на швидкості милю була визначена, ви, швидше за все, доведеться платити авансом плату за ваші заздалегідь визначеного пробігу. Визначальним фактором, від того, як ви отримали будь-якої знижки або якщо вам доведеться платити більше за страхування, є кількість часу ви проводите управлінню автомобілем.

Там були оцінки до двадцяти п’яти відсотків економії деяких страхувальників будете насолоджуватися на їх авто страхування, при використанні цього типу програм.

Якщо ви можете реально заощадити гроші на вартості страхування автомобілів і поліпшення навколишнього середовища на майбутнє і скоротити кількість заторів на наших дорогах, це може бути самий популярний спосіб застрахувати наших автомобілів.