авто страхування для молодих водіїв у віці до 25

Сидячи за DMV з нових ліцензованих дитини може бути страшним місцем. Ваша дитина, швидше за все, у піднесеному настрої, що вони, нарешті, здали іспит з водіння. Між тим, ви відчуваєте протиріччя між турбуючись, якщо вони готові до відповідальності і панікують про те, як це вплине на ваші страхові внески.

Юнацька це драйвера у віці до 25 років. Страхові компанії використовують актуарних таблиць і статистики, щоб спробувати вимірювання “ризику” у страховій компанії, що ця вікова група, швидше за все, брати участь у страхуванні “втрати”.

CDC визначено, що “дорожньо-транспортних пригод є провідною причиною смерті серед американських підлітків, що становить більше однієї третини смертей в цій віковій группи.1 У 2008 році дев’ять підлітків у віці від 16 до 19 щодня вмирало від травм автомобіля. Пер милю, підлітків водіїв віком від 16 до 19, в чотири рази частіше, ніж літні водії до краху “. Інша статистика показує, що 16-річний водії 2x більш імовірно, буде в аварію зі смертельним результатом автомобіль з кількома пасажирами молодості або під час відволікаючись на мобільний телефон, ніж людина, водіння під впливом алкоголю!

Там були також додаткових медичних досліджень, які підтверджують висновки, які вони прості більш схильні недооцінювати небезпечно і небезпечних ситуаціях. Дослідження лобової кори головного мозку, де когнітивні мислення відбувається, показує, що існують значні відмінності в цій області мозку в цій віковій групі порівняно сканування більш зрілому мозку.

У результаті цих статистичних даних і досліджень молодості драйверів під 25 буде мати найбільший вплив на відповідальності і зіткнення частина вашої страховки. Це, як кажуть, є речі, які ви можете зробити …

Вимагати вашій дитині пройти курс безпеки водія. Ці курси можна організувати через школи та приватні уроки навчання водінню автомобіля. Деякі страхові компанії пропонують свої власні програми, що Ваша дитина може взяти участь у отримувати додаткові знижки. Поговоріть з вашим агентом для отримання додаткової інформації.

Виберіть автомобіль вони їздять з розумом! У попередній статті ми обговорили вплив машину ви водите робить на ціни. У цьому випадку спробуйте вибрати автомобіль, який старший, які не зажадають освітлення зіткнення. Це буде дешевше, якщо ви купуєте автомобіль з 3-й відповідальності тільки того, щоб намагатися ставка для них на своєму автомобілі вимагають зіткнення освітлення.

Важливо також відзначити, що це не гарний час, щоб знизити ціну за рахунок зменшення вашої страхуванні відповідальності. Насправді, ви можете збільшити це покриття для захисту ваших активів, особливо якщо у вас є будинок. Ви також можете придбати поліс страхування цивільної відповідальності Парасолька для додаткового захисту.

Добре студентські знижки. Більшість компаній пропонують знижку, якщо ваша дитина вступив до школи, в тому числі курсів коледжу, повний робочий день з ГПД 3.0 або вище.

Це величезна віха в житті вашої дитини! Як батьки це наша робота, щоб підтримати їх і зберегти їх у безпеці. Говорити вам дітей про небезпеки говорити по телефону і текстових повідомлень під час водіння. Страхові внески збираються піти, але відволікатися молодості драйверів може призвести до незмірну вартості для наших життів.