авто страхування відповідальності всеосяжний охоплення Іллінойс Індіана Чикаго

Кому потрібна Автострахування?
Державні закони зазвичай говорять, що в якості драйвера, ви або повинні мати страховку, або бути в змозі надати докази того, що у вас є фінансові ресурси для оплати судового рішення стосовно Вас. Якщо ви повинні заподіяти шкоду або шкоди іншій особі, страховий поліс це найпростіший спосіб, щоб документ, який ви можете відшкодувати збитки, якщо потрібно. Крім того, необхідно автострахування, щоб захистити себе у фінансовому відношенні. Якщо ви або хто-небудь, для яких ви несете відповідальність за, серйозно ранить іншої людини, ви можете бути притягнуті до відповідальності за медичні витрати потерпілого, в реабілітаційній терапії і довгостроковий догляд, а також для його або її втраченого заробітку.
“Мені потрібно Страхування сьогодні”
Якщо вам потрібна термінова покриття вам потрібно буде надати документи, що підтверджують ваше ім’я, дату народження та адресу, і номер VIN автомобіля (знаходиться на приладовій панелі поруч з лобовим склом). При покупці покриття ви повинні розглянути, що саме ви робите для життя і відстань ви їдете на роботу і в школу. Якщо у вас є інші водії в домашньому господарстві, вони повинні бути застраховані, а також.
Клієнти повинні вирішити, якщо вони хочуть, страхування цивільної відповідальності або повне покриття, яке є обов’язковим, якщо ви заборгували гроші на вашому автомобілі. Додаткове медичне страхування не є обов’язковим. Ви не можете відразу ж думати, що вам потрібно буксирування або оренди страхування, але буде потрібно якийсь час, щоб розглянути те, що ви могли б зробити у випадку, якщо Ваш автомобіль руйнування милях від магазину. Для цього буде потрібно для буксирування, який часто стягуються милю. Крім того, потрібно платити за оренду автомобіля, поки вона в ремонті. Ось деякі інші речі, щоб розглянути:
Що Страхування відповідальності включає в себе:
Тілесні ушкодження – Це стосується будь-яких тілесних ушкоджень іншого боку. Вона охоплюватиме $ 20 000 на людину і $ 40 000 за кожен випадок.
Завдання матеріальної шкоди – Це стосується будь-якого майна, збиток, який ви, можливо, завдані іншій стороні. Вона охоплюватиме $ 15000 за кожен випадок.
Незастрахованих автомобілістів – Це платить вам і пасажири застрахованого транспортного засобу грошової компенсації, щоб оправитися від травм або смерті від незастрахованих або блискавичний автомобіліста. Вона охоплюватиме $ 20 000 на людину і $ 40 000 за кожен випадок. Це тільки для вашого тілесного ушкодження, що не до пошкодження автомобіля.
Медико-Ви також можете отримати Медичні платежі з Вашою відповідальністю політики. Це додатковий охоплення, пропонується за бажанням замовника. Медичні виплати покриє Ваші медичного страхування в разі, якщо отримав травму під час автомобільної аварії.
що повне охоплення включає в себе:

Collision – Платить за втрату або пошкодження автомобіля, викликане зіткненням з іншим транспортним засобом або об’єктом. Виплати проводяться виходячи з фактичних вартість від суми кожного програшу вище суми франшизи.
Всеосяжному – Платить за втрату або пошкодження автомобіля внаслідок пожежі, крадіжки, вандалізм, град, урагани, масові заворушення, падіння предметів, повені і т.д. Виплати проводяться виходячи з фактичних вартість від суми кожного програшу вище суми франшизи
Ремонт врахований-Вам доведеться оплатити франшизу, щоб отримати ваш автомобіль фіксованою. Ви платите вашої франшизи і компанія буде платити інші. Чим вище франшиза, тим менше ви будете платити за страховку. Ви можете піти з $ 1,000.00, $ 500,00, або $ 250,00 франшизи.
Прокат-Це покриття відшкодує застрахованій у разі вони повинні орендувати транспортний засіб у зв’язку з їх транспортний засіб у магазині в результаті нещасного випадку. Залежно від страхової компанії, яка у них є, вони будуть охоплювати так багато для настільки багатьох днів. Зверніться до політики Страхувальника за цю інформацію.
Буксирування-Покриття також доступна в якості додаткового покриття. Це відшкодує Застрахованій так багато, якщо їх транспортний засіб було вийти буксирі. Зверніться до політики Страхувальника за цю інформацію.
Втрата Одержувач /-тримач заставного утримання банком або фінансовою установою які застрахований фінансування їх транспортний засіб через зажадає повинні бути перераховані на фізичні ушкодження політики застрахованої особи. Це пов’язано з тим, що у разі щось трапиться з транспортного засобу застрахованої особи, вважається повної втрати, і вони платять за вартість автомобіля, за вирахуванням франшизи. Вони будуть застосовувати перевірити від страхової компанії до кредиту застрахованої особи балансу і будь залишок вони дадуть до застрахованих.
Покупки для страхування автомобіля може бути страшним. Розмова з експертом, який проходить через цей процес в сотні разів на місяць може запропонувати комфорт і спростити речі. Більшість людей хочуть нести відповідальність водіїв, а також заощадити гроші. Ми автоматично процитувати наших клієнтів державні вимоги, якщо вони не просять більш високих лімітах. Щоб захистити себе і свій автомобіль сьогодні, відвідайте