авто-страхування автомобіля-як вибрати дешевий цитатою

Ви можете знати, що в більшості частин світу і в більшості штатів теж, за кермом автомобіля є незаконним без належного страхування. Таким чином, ви повинні мати страхування автомобіля, якщо ви власник автомобіля. Протягом багатьох років я був свідком практичного досвіду, що автовласники часто використовують покаятися в неналежному виборі авто insurance.Choosing правильний вид страхування автомобіля може бути не першим пріоритетом будь-якого водія, перша логічно є безпека їх car.Car власники часто платять ціну після аварії знищені миру і спокою зі свого життя.

Автомобіль або авто страхування є договір між Вами і Вашої страхової компанії, де ви згодні платити премії, в той час як страхова компанія зобов’язується відшкодувати ваші втрати на умовах, проти власності, відповідальності та медичних покриттів, як зазначено у Вашому страховому полісі. Нерухомість охоплення платить за пошкодження та / або крадіжки автомобіля. Страхування відповідальності платить за юридичну відповідальність страхувальника до інших за тілесні пошкодження або пошкодження майна. Медичне страхування платить за вартість лікування, реабілітації, а іноді і втрати у заробітній платі та витрати на похорон. Страховий поліс надає різні види вбудованих і додаткових покриттів. Таким чином, ви повинні вибрати правильний вид політики після дослідження небагато, за допомогою онлайн лапки страхування автомобілів різних автомобілів страховими компаніями, який служить вам краще в відповідно до ваших потреб.

Тілесні ушкодження Страхування відповідальності застосовується у всіх випадках травм заподіюється комусь у дорожньо-транспортна пригода з боку страхувальника або членів його сім’ї, перерахованих на політику. Якщо ви потрапили в серйозну аварію і подали до суду за великі суми грошей, ви повинні будете вибрати гарну страховку відповідальності для вашого захисту.

Медичні платежі або особистого захисту травми (PIP) охоплення платить за шкоду, заподіяну страхувальником і пасажирів всередині автомобіля в разі аварії. PIP може покрити медичні виплати, втрати у заробітній платі і вартості заміни послуг зазвичай виконує хтось травму в автомобільній аварії. Вона може включати в похоронних витрат, якщо такі є.

Відповідальність за шкоду власності платить за шкоду, який ви можете заподіяти іншим автомобілем. Воно може також включати інші пошкодження об’єктів власності ваш автомобіль може потрапити, наприклад, паркани, телефонні будки, ліхтарні стовпи, будівлі або інші структури.

Зіткнення Покриття платить за пошкодження автомобіля страхувальника, назвав його власні ушкодження, в результаті яких від зіткнення з іншим автомобілем, об’єкт і т.д. Слід зазначити, що в силу певних оперативних положень, навіть якщо ви самі винні, або винен у зіткнення, витрати на ремонт Вашого автомобіля буде відшкодована вам страховою компанією. Але франшиза повинна народжені страхувальник яка зазвичай знаходиться в діапазоні від $ 250 – $ 1000 в охопленні США Всеохоплюючий буде платити вам за втрату (крім зіткнення з іншим автомобілем) через пошкодження в результаті пожежі, вибуху, падіння предметів, ракети, землетрус , буря, град, повінь, вандалізм і масові заворушення, контакт з тваринами, крадіжки і т.д. Іншими словами, всеосяжний охоплення забезпечення відшкодування за шкоду, заподіяну іншим силам, ніж інший автомобіль або об’єкт.

Незастрахованих і недостатньо застрахованих автомобілістів Покриття відшкодовує вам у разі, якщо ви постраждали від незастрахованих або втеча водія з місця дорожньо-транспортної пригоди, а також буде корисно, якщо ви постраждали в якості пішоходів.