авто страхові компанії – чому їх ціни можуть сильно відрізнятися

Там може бути величезна різниця у вашому авто страхування між конкуруючими компаніями автострахування. Таким чином, переконайтеся, що ви включили багато страхових компаній знижку при покупці страхування автомобіля. Більшість людей не вважають пошуку автострахування однієї з їхніх улюблених занять, і якщо вони роблять те, можливо, вони повинні взяти відпустку частіше.

Однак, гірша частина про процес автоматичного торгового страхування зв’язується багатьма компаніями страхування авто і повторювати ваші інформацію щоразу, щоб отримати швидкість цитати. Крім того, реальний дивовижний факт про весь процес цитати в тому, що, хоча багато котирування знаходяться в тому ж стадіоні, деякі з них можуть бути від сотні доларів протягом шести місяців або один рік для того ж автомобіля і той же драйвер.

Чи всі доступні автомобільні страхові компанії настільки унікальні, що вони можуть виправдати такі великі відхилення ціни, і те, що визначає якість одного провайдера над іншим? Це найнижча ціна завжди той, який ви повинні зафіксувати?

Один важливий момент, щоб розглянути про автомобіля страхові компанії, вони зазвичай вони йдуть на більший провайдера. Це означає, що компанія вам звернутися дійсно не видає страхування або приймати будь ризики. Батько або велика компанія підписує Вашу політику протягом певного періоду, таким чином автомобіля страхові компанії діють як посередники. Чим менше компанія працює, щоб знайти клієнтів, як і ви, а потім обробити вашу політику, мати справу з будь-яким претензіям, і т.д. Проте насправді фактична материнська компанія надає страхове покриття.

Інша поширена різниця між авто страхові компанії в тому, що будь-яка компанія, яка купує за оптовою ціною може нормально стягувати те, що ціна, яку вони хочуть або що вони можуть отримати для політики. Наприклад, дві компанії, покупка і продаж віджети можуть мати величезні коливання в їх відпускні ціни, тому що одна з компаній може знадобитися більш високий прибуток. Це те, що часто відбувається з компаніями, страхування автомобіля.

Інші причини, чому страхові компанії не те ж саме, мабуть, одна компанія може мати більш високий рахунок бази таким чином вони повинні стягувати більше або велика фірма і мати більше співробітників платити так вони стягують більше, або більшою компанією може стягувати набагато менше, тому що вони роблять більший обсяг. Є багато змінних, щоб розглянути.

Важливим чинником у відмінності доступним авто страхові компанії є тип покриття ви отримуєте та пов’язані франшиз. При отриманні цитата з однієї компанії, і вони припускають, що ви зацікавлені в низькій франшизи ви в кінцевому підсумку з завищеними цитати. З іншого боку, іншій компанії, може, що ви хочете високу франшизу і дає вам набагато менше, ніж цитата першої компанії.

Багато автомобільні страхові компанії не в змозі піддати сумніву їх клієнтів про висвітлення пороги і франшиз. Важливо переконатися, що ви отриманні курс котирування для ідентичних охоплення і ідентичні франшиз. Якщо ви цього не зробите, велика різниця в ціні між двома доступними автомобільні страхові компанії могли б існувати. Проте насправді ви купуєте різні покриття на основі різних франшизи. Так що не турбуйтеся, ходити по магазинах і порівняти, просто переконайтеся, що ви не порівнюєте яблука з апельсинами.

Нарешті, важливо, щоб робити покупки, як багато авто страхові компанії, як ви можете особливо ті, які надають безкоштовні котирування і гнучка програма, відповідно до ваших індивідуальних потреб. Це може зайняти трохи більше часу, але буде коштувати це при прийнятті остаточного рішення.