автошколи бізнес автошкола страхування є обов’язковим

Ви плануєте почати новий бізнес-автошколі. Транспортні засоби вже придбані, інструктори готові і розташування є ідеальним місцем, що шукали. Але у тебе Автошкола страхування? Якщо ні, зробіть це. Для процвітаючий бізнес школа водіння, водіння страхування є обов’язковим.

Автошкола страхування спрямований на інструктора, який доведеться намотати під напругою незначних аварій весь час. Інструктор з водіння страхування додає цінність і економить гроші в довгостроковій перспективі. Яким чином? Страховка покриває – всі частини автомобіля, весь парк транспортних засобів, збиток від пожежі або в разі крадіжки, пошкодження деталей автомобіля, і навіть правового захисту. Деякі страхові компанії також пропонують жодних претензій бонуси, і охоплюють інструктором в автомобілі учня під час аварії.

Одного разу тест страхове покриття дуже зручно під час макет тестів або диску або на
Урок днів. Вони дуже важливі і викладачі зазвичай йдуть протягом 1 дня тестів кришку під час тест-драйвів. Ці види страхування є найбільш насущними і простягаються від одного дня до 28 днів. Одного разу тест страхового покриття також добре працює для нового автомобіля, тимчасової або найманий автомобіль.

Заходи безпеки, йдучи на автошколу страхуванню включають в себе:

• Перевірте страхових внесків. Більш високі премії може з’їсти в прибуток компанії.

• Прочитайте всі інструкції ретельно, навіть ті, дрібним шрифтом, так як вони можуть мати приховані витрати та збори.

• Як багато досліджень на різних страхових компаній пропонують. Перевірте їх веб-сайтах.

• Поговоріть з іншими інструкторами автошколи

• Якщо ви не розумієте, технічні статті, вимагати пояснень

• Дивіться, якщо є повне покриття за втрату транспортного засобу

• Переконайтеся, що страховка покриває справному нещасних випадків (нещасні випадки, які відбуваються не з вини інструктора. Це було введено для запобігання страхові компанії ухиляються від сплати страхового покриття, коли транспортний засіб є відносно неушкодженими, хоча інструктор).

• Поговоріть з експертами в страховій компанії ви зацікавлені

Деякі страхові компанії також розрахувати страхову премію індивідуально для інструкторів. Це може працювати добре для невеликих шкіл водіння, так як вартість премії буде менше. Проте, більше автошкіл мають піти на всеосяжну повне покриття для всіх інструкторів. Це допоможе уникнути паперової роботи і заощадити час. Він також може бути краще піти на постачальників з багатьма страховими компаніями під їх поясом. Це допоможе у порівнянні пропозиції і премій миттєво. Експерти повинні бути доступні під рукою, а також допомогти вибрати політику компанії і ідеально підходить для вас.

Також перевірте, щоб переконатися, що інформація, надана вами інформація є точною і ясною. Повідомити страхову компанію про будь попередніх аварій або претензій. Як тільки зареєстровані водії допускають у страхуванні, отримати собі зареєстровано перш ніж подати заявку інструктора з водіння страхування. Чи не перевезти вантаж або пасажирів у транспортних засобах, призначених для навчання.