автострахуванні

Двигун торгівлі страховий поліс є корисною для людей, які знаходяться в бізнесі з купівлі, продажу та фіксації транспортних засобів. Двигун торгівлі страхування захищає приватних осіб і майна від ризику збитків внаслідок будь-яких будь непередбачена подія. Двигун торгівлі страховий поліс важливо для всіх людей, які в бізнес двигун торгівлі. , Щоб задовольнити вимоги різних бізнесів страхових компаній вийшли з різними політиками, щоб задовольнити потреби і бажання бізнесу. Ці політики можуть бути виділені на основі покриття, особливості та премії, що підлягає сплаті.

Ви можете вибрати один з п’яти типів договір страхування транспортних засобів. Вони
а) комплексна політика
б) відповідальності політика
в) третій політики партії
D) Вогонь і крадіжки Політика
д) комбінована політика

Важливо, щоб вам зрозуміти ваші бізнес-вимоги, перш ніж вибрати двигун торгівлі страховий поліс. Деякі відмітні риси двигуна страховий поліс торгівлі включають в себе адміністративні переваги і використання транспортних засобів для особистого і соціального використання, особисте страхування водія і так далі.

Деякі люди, що працюють в промисловості двигун торгівлі зобов’язані за законом приймати сторонні політики. Ті трейдери, які повинні в обов’язковому порядку прийняти сторонніх політики включають покупців і продавців автомобілів, ремонтники, токарі мобільного та монтажників. Третій політики партії правила проживання, які повинні бути прийняті люди, які працюють на автомобілях. Ця політика забезпечує захист людини від ризику невдалих ремонтів і збиток, що виникли з нього.

Пожежі та крадіжки політики особливо корисно, щоб захистити себе від ризику пожежі та крадіжки. Крім того, захист пожежа і крадіжка ця політика включає в себе всі переваги, які виникають, коли ви берете сторонніх політики.

Комплексна політика крім забезпечення повного охоплення, включає в себе всі інші переваги, які відбуваються з людиною, який взяв третє політики партії. Простори включені в всеохоплюючі шкоди, заподіяної автомобілю в результаті нормального зносу. Комплексна політика не включає простори понесені на ремонт транспортного засобу, який зазнав аварію.

Відповідальність політика найкраще підходить для людей, які беруть участь у бізнес-перевезення людей у ​​своїх автомобілях. Поліс покриває не тільки покриває людей, які подорожують в автомобілі, але і співробітники, які керують транспортним засобом. Відповідальність політика з трьох різних типів залежно від покриття відповідальності, яку вони пропонують. Трьох типів
1) Для всіх Відшкодування: Це відшкодує бізнесу в разі, якщо є будь-який збиток, заподіяний громадськості.
2) співробітників і відшкодування продукту: Це відшкодує бізнесу упаковують травмі співробітника або пошкодження майна компанії
3) продажу та обслуговування відшкодування: Це відшкодує бізнес збиток відсутності належного обслуговування.

Важливо розуміти, що переваги кожного типу політики перекривають один одного. Тому ви повинні сидіти з вашим страховим брокером чи агентом і спробувати отримати найкращий двигун торгівлі страхування цитата з його або її. При отриманні цитуючи переконайтеся, що всі ваші ризики покриті. Якщо ви купуєте політики, яка не покриває вашу бізнес-ризиків ви в кінцевому підсумку платити занадто багато грошей, не відшкодовуючи ваш ризик. Так розумію, що ваш брокер або агент пропонує, перш ніж приймати двигун торгівлі страховий поліс.