автострахуванні необхідне зло

Коли в останній раз, коли ви були щасливі про оплату Ваші премії автострахування? Ну, я впевнений, що ви не пам’ятаєте його або, може бути, ви, як хто може забути такі кошмари! Справа в тому, ви не хочете платити, як ви впевнені у своїх можливостях за кермом або просто, що ви не керуєте авто, що часто, але гірка правда в тому, що ви просто не можете управляти, не отримавши ваш автомобіль застрахований. Принаймні, тут, у Великобританії!

Тут вся справа страхування автомобіля, в цьому відношенні будь-якої форми дешеве страхування, це все про заробляти великі гроші. Але заковика в тому, що це для страховиків! Але вчора я натрапив на цю досить цікаву біт даних, яке я хотів би поділитися з усіма читачами. За результатами фінансового року 2005-06 страхування Великобританії двигуна сектор втратив £ 0100000000! Тепер, коли було шокуючим, як наша остання перемога попелу, який, якщо я правильно пам’ятаю, був десь в цей час тільки! Може бути, щось було в повітрі!

У цьому звіті я маю на увазі є щорічний доповідь Асоціації британських страховиків (ABI), яка свідчить, що Загальна премія, виплачена такі люди, як ви і я був £ 10200000000. На їх думку, сума, яку вони заплатили нам за зіткнення один одного склала £ 10,3 млрд.! Тепер я дійсно хочу зустрітися з тих щасливих людей! Справа в тому, що, коли ви виходите в магазин за автострахування для Вашого автомобіля або велосипеда ви робите інвестиції, які необхідно зробити в правильній і розумної манері.

Ви повинні дивитися на справу з дешевим мотором платежі страхової премії, що в ідеалі має покриття відповідальності за шкоду, заподіяну іншим, відповідальність за заподіяння шкоди майну третіх осіб та відповідальність пасажирів за нещасні випадки, викликані їх! Один каже, бо так чи інакше дешевим двигуном страхових премій досить кремезний тому що вони покривають суми, що підлягає виплаті за претензіями, для юридичних та адміністративних витрат і за управління компанією.

Так що, до угоди онлайн автострахування є кращим варіантом, як їх експлуатаційні витрати набагато менше, ніж будь-який інший немережевих установки. Є досить багато речей, які можна зробити, щоб скоротити преміальні суми Вашого автострахування для вас транспортний засіб. Запуск за допомогою трубки, як чим більше ви залучити більше шансів когось натикаючись на годину пік буде рости! Тоді у вас також є можливість отримати ліцензію передових водія і довіряють мені, це працює як додаткові уроки з Pass Plus схема може скоротити премії на цілих 35%. Вірний спосіб постріл робить страховик розуміє той факт, що ви не збираєтеся стрибати будь-які сигнали або їдете на обмеження швидкості є, одружитися! Це насправді працює як одружені чоловіки привертають більш низькі страхові внески, ніж самотні чоловіки.

Так що наступного разу, коли ви ходите в магазин за угоду автострахування постарайтеся запам’ятати це те, що ви насправді можете скоротити ваші преміальні виплати. Все, що вам просто потрібно зробити, це потрібно зробити, це бути в курсі! Але якщо ви жінка, вам навіть не потрібно цього робити, як правило автомобілів страхові компанії пропонують більш дешеві пропозиції для жінок не тому, що вони чудові водіїв, але тому що вони думають, що жінки часто їздити обережніше, ніж їх колеги-чоловіки. Зараз ми їдемо по дорозі, тому ми знаємо, що це таке там, але, може бути, люди, які роблять цю політику в страхових компаніях не роблять. Я припускаю, що вони не можуть дозволити собі премій!