автострахування інформаційний довідник

Авто страхування, як ми всі знаємо, є покупка страхового споживачам для їх транспортного засобу, будь то автомобіль, вантажівку або будь-який інший автомобіль. Мета автострахування є захист автомобіля від нещасних випадків, крадіжки і будь-які інші збитки. Авто страхування може покрити, страхувальник, застрахований транспортний засіб і третіх осіб. Різні політики вказувати умови, за яких кожен з цих пунктів покрита.

Як і страхування життя, автострахування теж стала необхідність годину. Зростання невпевненості транспортних засобів призвело в багатьох великих і малих компаній заглиблюючись в цій області і намагаються їх удачі.

Існують різні види авто страхування доступні. Залежать з необхідністю і бажань людей, які купують політики. Наприклад, деякі види страхування включають в себе тілесні ушкодження відповідальності, відповідальності матеріального збитку, медичні виплати, а зіткнення і розуміння покриття для фізичного пошкодження застрахованого транспортного засобу.

Взагалі кажучи авто страхування ділиться на п’ять частин.

1. Декларацій-це частина політики містить особисту інформацію про драйвери у вашому домі. Це включає в своє ім’я та адресу, марка і модель транспортного засобу, ідентифікаційний номер транспортного засобу, номер поліса, тривалість, і т.д. Ця частина також складається з основної тип покриття, який ви придбали, і ваша політика обмежень і франшиз. Дуже важливо надати коректну інформацію у цій галузі, в іншому випадку з виплати страхового відшкодування може бути відмовлено у своїй тарілці.

2. Покриття частин у цієї опції ліміти покриття, такі як відповідальність, медичні, зіткнення і всеосяжного обговорюються. У цьому розділі насамперед описує те, що ваша страхова компанія гарантує забезпечення в обмін на вашу компенсацію, на основі охоплення і ліміти покриття обрали.

3. Винятки-труси цьому розділі про те, що залишають відкритим обмеженнями вашої політики. Звідси ви дізнаєтеся все те, що будуть закриті, коли ви робите претензії і дозволяє робити виправлення в політиці.

4. Умови цього розділу-це все про легітимність тобто юридичної прив’язки на страховиком і страхувальником. Вона включає в себе премію платіжні зобов’язання, заходи щодо подачі позовної заяви, а також керівництво для врегулювання спорів.

5. Визначення-також відомий як дрібний шрифт, цей сегмент, де умови і права страхувальника і страхової компанії визначаються.

У ряді країн вона є обов’язковою придбати авто страхування перед початком руху по дорогах загального користування. Найменші вимоги в цій області є страхування цивільної відповідальності для захисту третіх осіб від втрати, пошкодження або нещасного випадку на транспортному засобі. Ви можете або не можете отримати страхове покриття на випадок втрати або пошкодження власного автомобіля. У той час як деякі інші країни зробити страхування як автомобіль і водій обов’язково.

Страхування автомобіля планує регулярне фіксований тариф за автомобілем або на рік, незважаючи на ступінь, в якій автомобіль використовується. Там немає адекватної статистичної бази для страховиків для порівняння витрат, використовуваних для підтримки цін класифікацій. Інші відомі методи відмінності є розумними оцінки, одометр систем, GPS і системою OBDII-системи.