автострахування які охоплення і витрат

Якщо у вас є, щоб заплатити за збиток, який ви заподіяли комусь ще під час водіння, отримати авто страхування допомагає. Що робити, якщо ваш автомобіль отримує удар по не з Вашої вини? Якщо у вас є авто страхування, ви можете відпочити в світі.
Авто страхування означає взаєморозуміння з вашої страхової компанії платити за фінансові втрати, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку. Спочатку ви платити страхові внески і страхова компанія буде платити за будь-які фінансові втрати, що результати і відповідно до їх положеннями політики.
Як ви поширюється на Автострахування?
Зазвичай вам буде надана майна, медичне та страхування відповідальності. Всі держави вимагають, щоб мати деякі з покриттів.
Авто страхування включає в себе 6 різних видів покриття:

PIP або особистого захисту травми покриває витрати на лікування для постраждалих водіїв і пасажирів автомобіля страхувальника.

Тілесні ушкодження відповідальності покриває збиток, який водій / страхувальник викликає комусь ще. Водій може бути, ви або навіть члени вашої родини, як зазначено в політиці.

Зіткнення, як правило, продаються з франшизи від $ 250 до $ 1000. Він платить за шкоду, заподіяну на Ваш автомобіль в результаті зіткнення з іншим автомобілем / об’єкт або, якщо автомобіль перевертається.

Відповідальність за шкоду власності є функціональним, коли ви або хто-небудь, хто їздить автомобіль з вашого дозволу призводить до пошкодження чужого майна. Власність може бути автомобіль, ліхтарні стовпи, паркани та будь-які інші структури, що ви потрапили.

Незастрахованих охоплення платить за будь-який збиток, ви стикаєтеся через удар незастрахованих водія. За страховими охоплення платить за шкоду, заподіяну вам драйвері з недостатнім страхування.

Всебічний охоплення платить за будь-яку втрат, що виникають в результаті крадіжки, пожежі, падіння предметів, ракети, вибухи або за шкоду, яка походить не від зіткнення.

Вам дійсно потрібно автострахування?
Так! Якщо ви хочете захистити свої активи і хочуть, щоб врятуватися від непотрібних турбот розставання з суми одноразової відразу потрібно автострахування. Крім того, майже всі держави потрібно, щоб ви, принаймні мінімальний розмір страхової суми.
Як ви можете вибрати страхову компанію?
Виїзд 5 найбільш важливих речей при виборі авто страхові компанії:

Перевірте, якщо компанія має ліцензію на надання автострахування.
Ретельно продумайте те, що компанія пропонує Вам за ціною вони стягують.
З’ясуйте, чи є компанія, що забезпечує страхування є фінансово стійким. Тільки з фінансової точки зору компанія може надати вам душевний спокій, коли ви стверджуєте, ваша страховка.
Дивіться, якщо страхова компанія має хороший послужний список. Ви можете навіть звернутися до клієнта / відгуки клієнтів.
Переконайтеся, що ви відчували себе комфортно з компанією або агентом, що забезпечують страхування. Якщо вас не влаштовує, то компанія не правильний вибір для Вас.

Скільки потрібно платити за страховий поліс?
Хоча страхування котирування відрізнятися між компаніями, а також держав, є кілька факторів, які визначають, скільки ви будете платити за автострахування.

Водіння записом – якщо ваші записи добре ваші премії буде низькою, а навпаки.
Кількість пройдених миль на рік – менше число меншою премії. Аварії мають більше шансів виникнути, якщо ви їдете більше миль.
Розташування – Динаміка нещасних випадків, ймовірність крадіжки, судових позовів, вартість медичного обслуговування та ремонту автомобілів у вашій місцевості також визначити, премію, яку вам доведеться заплатити.
Ваш вік – Підлітки стягується більш зрілих водіїв з великим досвідом водіння.
Ваш автомобіль – вартість вашого автомобіля, вартість ремонту, ймовірність крадіжки, показники безпеки вашого автомобіля також визначити, скільки ви будете платити.
Охоплення суму – Більше покриття вимагають платити більше премій, а також пропонують знижки в рази.

Що не слід робити при купівлі авто страхування?
Погляньте на 3 поширених помилок, яких слід уникати при покупці страховки.

Купівля страхування, який відповідає вимогам державних мінімальних: Це завжди доцільно розглянути чинники, які визначають вартість вашого автострахування.

Враховуючи вартість тільки при покупці страхування: Ви можете вибрати компанію, яка вимагає більш низькі премії. Але перевірити, якщо гроші будуть відшкодовані покриття збитку, які можуть виникнути.

Не будучи прозорою історією про водіння: Ви не можете отримати точну цитату якщо ви ще не ясно і чесно згадувалося вашої історії водіння. Якщо це відбудеться, то на пізнішої дати вашої політики можуть отримати скасований.

Отримання авто страхування це найкраще, що потрібно зробити, щоб захистити себе від будь-яких фінансових втрат, які можуть виникнути в результаті деяких автомобільних аварії. Це все частина розумний планування. Нещасні випадки щось ми не можемо передбачити. Найкраще, що можна було б зробити, щоб тримати себе готовим до будь-який збиток, який може відбутися в майбутньому.