автострахування фіксованою ставкою проти щорічної ескалацією

Було встановлено, що 65% користувачів південноафриканського дорозі не застраховані. Є багато причин, чому хтось не хочуть страхувати свій транспортний засіб. Можливо, вони навіть не мають вибору в цьому питанні, в тому відношенні, що вони не можуть дозволити собі будь-які додаткові щомісячні витрати. Авто страхування може бути дуже дорогим, і є також те, що ця щомісячна плата може коливатися в залежності від ряду аспектів.

Незаперечним фактом є те, що страхування автомобіля є необхідністю на наших південноафриканських доріг, особливо якщо взяти до уваги високу аварію і викрадення транспортних засобів ставка в нашій країні.

При прийнятті рішення про придбання авто страхування є два варіанти для Вас, щоб розглянути. Ви можете вибрати або фіксована ставка або щорічного нарощування швидкості. Щорічне нарощування швидкості несе відповідальність коливатися відповідно до ситуації процентної ставки, а також що мають стандартизовані щорічного приросту. Є аспекти цього вибору, які повинні бути прийняті до уваги: ​​потрібно було б оцінити, наскільки це було б більш життєздатною і, що важливіше, більш доступний варіант з фіксованої ставки винагороди. Фіксована ставка певну суму, що один буде платити за своїми страхування автомобіля кожен місяць. Однак ця швидкість не залежить від будь-яких факторів, таких як щорічні темпи загострення, а в результаті він коштує дорожче.

Щорічні ескалації має нормальну процентну ставку, при якому ваш автомобіль страхової премії буде збільшуватися з кожним роком. Щорічні ескалації також схильні до коливань процентної ставки. Якщо процентна ставка знижується, це хороша річ для держателя Автострахування. Вони будуть платити менше відсотків за фіксованою премії, і, отже, заощадити гроші. Проблема полягає, коли процентна ставка підвищується. Особливо в нинішній економічній ситуації в Південній Африці, це може бути дорого. Якщо ваша премія схильна до зростання процентної ставки, ви могли б платити набагато більше, ніж ви очікували.

Саме тому комусь це може здатися фіксованою / фіксована ставка варіант. В цілому, це є більш дорогим щомісячна сума, яку ви будете платити в порівнянні з річною процентною ескалації. Він може легко здатися досить дорогий варіант у порівнянні з щорічної плати ескалації. Можна було б оцінити, враховуючи нашу нинішню економічну ситуацію, чи буде це мудрий вибір чи ні. Чим вища відсоткова ставка піднімається тим більше доведеться платити на річний темп ескалації. Іноді, особливо тепер, з національною процентної ставки бути настільки висока, ця сума може далеко перевершують, здавалося б, дорогий варіант фіксованою ставкою.

Існує безпеки при виборі опції фіксованою ставкою. Багато людей дуже нервують, коли слух оновлюваної інформації про стан процентної ставки. Необхідність платити більше, ніж у їх страхової премії автомобіля може пошкодити їхні кишені досить суттєво, особливо із зростанням цін на основні продукти харчування і життя. З фіксованою швидкістю варіант їм не доведеться турбуватися про оплату непомірні суми на їх автомобіль страхової премії в кінці місяця, тому що плата, яку вони будуть платити не зміниться. Це може бути трохи дорожче, ніж річний внесок ескалації в період низьких процентних ставок, але це сума, яку вони погодилися, і стали чекати, щоб заплатити наприкінці кожного місяця.

У ретроспективі, можливо, той, хто вибрав варіант фіксованою швидкістю доведеться навчитися дивитися в інший бік у часи низьких процентних ставках. Люди не хочуть думати, що вони могли б економити гроші кожен місяць, якби вони прийняли альтернативний варіант. З іншого боку, із зростанням економічних потрясінь сьогоднішнього, вибираючи, що альтернативний варіант майже такий же, як азартні ігри з чимось у вас немає абсолютно ніякого контролю.