автострахування таємні небезпеки водіння в той час як текстові.

Авто страхової статистики промисловості продовжує зростати з водінням той час як текстові дані і те, що відбувається секунд до багатьох нещасних випадків. Вже відомо, що більшість нещасних випадків відбувається через помилку водія, наприклад, один або кілька драйверів здійсненні водієм порушення, такі як перевищення швидкості, працює знак зупинки або незаконного обороту.

Але більше даних підтверджує, що відбувається, на те, що більша кількість експертів безпеки водія називаємо це небезпечно 3 секунди. Час, коли відбувається відволікання водія. Наприклад, час водій їхні очі від дороги при наборі номера мобільного телефону, або не дай Бог водіння в текстових (я досі не зіпсувати це). Що робить нормальна людина думають, що можна вводити і читати повідомлення під час польоту вниз громадської вулиці. Що відправку текстових повідомлень або читання може бути важливо, що ризикувати біль і страждання в результаті ДТП?

Оглядовий сюжет, у мене є спеціальна презирство до людей, які текстові повідомлення під час водіння, тому що останні аварії я був у кілька тижнів тому прийшли від руки текстом визнав посланника. Так, вона була текстові, проїхав на червоне світло і врізався в дві машини, одна з них моя. На щастя, все було чудово фізично, але це говорить про те, наскільки божевільний це.

Що було більш божевільні там не було закону проти робити це в Каліфорнії в той час. Але з великою кількістю аварій останнім часом через водіння у своїх текстових очікується, стане законом найближчим часом. Все, що я можу сказати, “пора”. Законодавці в інших державах поспішайте робити текстових повідомлень під час водіння злочин перед авто аварії і травми трапляються.

Авто страхові компанії тепер перевіряють звіти стільникового телефону водіїв, що беруть участь в аварії, щоб з’ясувати, що сприяло аварії.

Досі хто знає, скільки нещасних випадків, крило згинання та нещасних випадків сталися через текстових повідомлень водіям. Адже якщо ви набирали або читання текстових повідомлень і врізався в когось ви визнати, що те, що ви робили? Ось чому я вважаю, що статистика є значно вище, ніж вони є зараз. Водіння автомобіля в текстових є одним з найшвидших причин аварій та інших пошкоджень власністю останні 2 роки.

Ось ще один приклад, торік під час подорожі по моїй вулиці в 7 кварталах від мого будинку дама витягла з узбіччя і врізався в бік моєї машини той час як текстові. Чорт, вона не тільки не бачили мене … вона навіть не подивилася в її бік дзеркала. Чому? Тому що вона читає текст повідомлення. Принаймні, вона була досить чесний, щоб визнати це.

Тим часом витрати на страхування автомобіля продовжує рости, і це одна з причин. Драйвери цих пір знаходять способи, щоб інші операції, інші, ніж водіння відвернути їх. Так що наступного разу, коли ви спокусилися відволікання водія, пам’ятайте небезпечним результатами це може призвести, пам’ятаючи, що може допомогти вам уникнути аварії. Страхування автомобіля у мене досить висока, не робить її гірше.

До життєздатної альтернативи, такі як голосової активації Пристрій поставляється на ринок, вона як і раніше передбачається, що ви притиснутися до узбіччя дороги під час читання або відправки текстового повідомлення.