автострахування стверджує, що ви повинні знати

покрокове керівництво: від вибору страхування Вашого автомобіля подавати вашу претензію
Навіщо вам потрібен п’яти керівництво крок для автоматичного торгового страхування? Тому що, якщо ви хочете отримати краще висвітлення за долар, покупки розумний для вашого автомобіля страхування є способом зробити це. Крім того, страхування автомобіля є одним з кращих способів довбати вниз вашої страхової бюджет, якщо ви знаєте, як зробити це правильно. Давайте почнемо з рішення, що охоплення страхування автомобіля необхідно:
1. Який вид покриття вам потрібно: Перш ніж звертатися в страхову компанію і отримати ваші страхування цитатою, знайдіть час, щоб вирішити, які покриття вам потрібно. У кожному штаті ви повинні мати принаймні, страхування відповідальності. Але, ви повинні вирішити, якщо ви хочете, щоб додати ці додаткові покриття страхування автомобілів
2. Вибір страхової компанії: Коли ви будете готові, щоб вибрати страхову компанію, до того ж просто шукаєте кращий страхової премії автомобіль, вам потрібно буде витратити якийсь час, щоб дослідити те, що страхова компанія, ви хочете піти з шляхом вивчення їх фінансової міцності. Ще один важливий аспект виборі страхової компанії є знання того, якщо і як вони будуть використовувати свій кредитний рахунок, щоб визначити вашу швидкість. Витратьте час, щоб дослідити різні компанії, а потім скласти список провайдерів ви зацікавлені в контактах для страхової цитати. Ось деякі інструменти, які допоможуть вам досліджувати ваш автомобіль страхової компанії:

5 кроків до подачі Ваш Автострахування претензії

1. Оцініть, чи дійсно ви повинні подати позов: Чи знаєте ви, що саме тоді, коли ви називаєте вашу страхову компанію з питанням про можливість подачі позову він часто записані на вашій страховки? Важливо, щоб зберегти ваш страхового стажу чистий і один спосіб полягає у визначенні, чи дійсно ви повинні подати позов. Це не має значення, якщо аварія з вашої вини чи ні, ви повинні запитати себе, спочатку, якщо ви можете заплатити за шкоду. Простіше кажучи, якщо ви можете заплатити за її самостійно без фінансових труднощів, що не подати претензію.

2. Заповніть ваш Що робити після робочого листа автокатастрофі: Ця таблиця, яка при натисканні на назву передбачено роздруківки, допоможе вам слідкувати за інформацію, яку ви повинні будете подати ваше авто страхування претензії.
Важливо, щоб кожна деталь аварії документовані і спробувати знайти свідків, які були б готові говорити з вашою страховою компанією на резервні свою історію.

3. Файл претензії якнайскоріше: Ви хочете подати позов якомога швидше з вашою страховою компанією. Навіть якщо це не ваша вина, ваша страхова компанія буде обробляти процес затвердження як ваш адвокат.

4. Підготуватися до можливої ​​дзвінок від іншої страхової компанії: Якщо є спір між двома сторонами в аварії, ви можете отримати дзвінок від страхової компанії іншого водія просять вашу версію того, що сталося на місці ДТП. У цьому випадку переконайтеся, що ви документувати все, що ви говорите, і ім’я агента обслуговування клієнтів ви говорили теж.

5. Нарешті, отримати ваш автомобіль виправлено: Якщо у вас тіло пошкодження вашого автомобіля це коли ви, нарешті, отримати її виправити. Після вашої заяви буде схвалена, ви, ймовірно, отримаєте дзвінок від вашої страхової компанії про відправку страхової регулятор, щоб оцінити збиток, або просити Вас надіслати свій автомобіль на заздалегідь затверджених магазин, щоб її виправити.
для отримання додаткової інформації: