автострахування-купівля авто страхування керівництво

З премії автострахування зростання по всій країні, порівнюючи премій для аналогічних авто страхування стала найважливішим критерієм покупки підкованих. Перевіряли Ви з кожним страховиком, щоб переконатися, ви будете платити найнижчу премію за самі охоплення? Перевірили ви на всі знижки, для яких ви можете мати право, наприклад, хороші знижки-класи для вашого студента середньої школи, освіта водія та знижки оборонних курс водіння, протиугінні пристрої перерв яку ціну, і кілька автомобілів ціни? Збираємо всі разом, щоб знаєте, ви отримуєте кращі ціни є складним завданням, але грошей ви заощадите на премії робить додаткові зусилля добре стоїть в довгостроковій перспективі. Виконайте наступні три кроки, щоб переконатися, що ви робите правильний вибір.

По-перше, необхідно увійти на http://www.naic.org щоб дізнатися, чи є інтернет-ресурси, які відносяться до вашої області. Це сайт Національної асоціації страхових комісарів (NAIC). Знайти посилання на NAIC держав і юрисдикцій. Звідти ви можете дізнатися, якщо ваша держава чи область має веб-сайт перерахуванням нинішніх темпах місцевих компаній страхування автомобілів. Якщо так, то ви вже на крок попереду гри. Просто майте на увазі, що вказані ціни на цих сайтах не можу взяти вашу особисту ситуацію до уваги. Якщо у вас поганою кредитною або поганою репутацією водіння, ваші премії, ймовірно, буде вище, ніж у перерахованих на веб-сайті вашого місцевого комісара страхової, але принаймні ви можете вивчати тенденції різних компаній у вашому регіоні від об’єктивного джерела, роблячи корисні порівняння, які можуть заощадити ваш час, коли ви телефонуєте навколо. Навіть якщо ваше стан не є сайт, веб-сайт містить NAIC споживчих напрямні з цінною інформацією, до якої ви можете звернутися під час пошуку.

Далі, вам потрібно, щоб навколо магазину для охоплення. Будьте чесні з компаніями ви зателефонуйте або відвідайте онлайн про вашої особистої ситуації, ваші страхові потреби, і ваша історія водіння. Коли ви отримуєте цитату, підтвердіть, що ви точно знаєте, скільки охоплення пропонується для розмір премії згадується. Пам’ятайте, що ваше авто страхування фактично являє собою групу з кількох різних типів покриття. Запитайте, скільки охоплення цитує Преміум надає вам і скільки кожного покриття коштує. Переконайтеся, що ви порівнюєте подібні плани, і знати, що вимагається законом у вашому штаті.

Нарешті, прийшов час поговорити знижки. Як тільки Ви звузили свій вибір, порівняти пропоновані знижки від одного страховика до іншого. Отримати цитату на підсумкову суму премії після всіх знижок приймаються. Один страховик може запропонувати вам дві хороші знижки на 5% кожен, а інший може запропонувати вам тільки однієї знижки. Однак, якщо це одна знижка пропонує вам економію в 15% від загального, він буде мати більше сенсу, щоб купити Вашу політику з другого страховика. Погляньте на нижньому рядку (остаточна сума премії) для істинного порівняння.

Подивіться на інформацію NAIC може запропонувати Вам, по магазинах навколо для найнижчих премій і краще висвітлення, і переконайтеся, що ви отримуєте знижку на кожну яких ви маєте право. Якщо ви будете слідувати ці кроки, ви будете мати душевний спокій, знаючи, що ви отримали найкращу пропозицію автострахування доступні для вас.