автомобілі, які дозволять вам заощадити на страхуванні

Як ви думаєте, багато про ставки страхування автомобіля, перш ніж купити автомобіль, що ви мріяли протягом багатьох років? Якщо ні, ви повинні бути, тому, що автомобіль ви їдете має велике значення в тому, що ви будете платити за це страхування. Шосе втрати даних інституту (HLDI) накопичує й аналізує інформацію щодо витрат на страхування кожного автомобіля марки і моделі перебувати на дорозі відповідно з крадіжкою ставок, витрати на ремонт, кількість позовів, безпеки і збитків інфраструктурі. витрати на страхові компанії від крадіжки, аварії та позовів про відшкодування шкоди, як вони ставляться до автомобілів.

Наприклад, дві машини двері набагато ймовірно, будуть вкрадені, ніж їх однолітки чотири двері. Кабріолет Chevrolet Corvette має крадіжки швидкість у п’ять разів вище, ніж у LeSabre Buick. І Toyota Celica на 67% більш імовірно, будуть вкрадені, ніж її сестра Toyota Camry.

Іншим основним фактором, що визначає вартість страхування Вашого автомобіля безпеки тих, хто перебуває всередині, коли автомобільні аварії. Деякі автомобілі залишать недоторканими пасажири, а інші лякають смертельної ставки ще з не-руйнівних зіткнень. Так що якщо ви хочете зберегти ваше життя і платити більш низькі страхові внески, ви повинні обов’язково перевірити, краш-тест і подивитися, якщо автомобіль Вашої мрії вписується в “безпечної” категорії.

Те ж саме має бути зроблено з ціни на крадіжку. Кожен рік ці списки змін, так як більш нові й ексклюзивні автомобілі, як правило, стають об’єктами викрадачі частіше, ніж старі моделі. Однак деякі моделі автомобілів продовжують з’являтися в топ-списки крадіжки, сприяючи їх «популярності» і високі страхові тарифи відповідно. Ці автомобілі:

* Toyota Camry
* Toyota Corolla
* Toyota пікапів
* Honda Accord
* Ford F-150
* Acura Integra
* Nissan Sentra

Іншим фактором, який може підняти ставки страхових наскільки єдиною претензії крадіжки витрат відповідно до автомобіль вкрадений. Ця змінна визначається тим, як часто подібні позови подали і скільки автомобіль коштує. В даний час найдорожчим претензій крадіжки подані на такі автомобілі:

* Cadillac Escalade
* Chevrolet Corvette кабріолет
* Lincoln Navigator

Відповідно низька претензій крадіжки приходять з наступних автомобілів:

* Buick LESABRE
* Volvo V70 універсал
* Mercury Grand Marquis 4-чотири

У тому, що стосується позовів про відшкодування шкоди і безпеки пасажирів, правило тут більше автомобілів, тим безпечніше вона є. Автомобілі з меншою масою, як правило, отримують більше пошкоджень в результаті нещасних випадків, і те ж відноситься до більш швидким спортивним автомобілям. Таким чином, рейтинг найдорожчих автомобілів у плані позовів про відшкодування шкоди:

* Suzuki Esteem 4-дверний
* Kia Rio 4-дверний
* Mitsubishi Mirage 2-дверний
* Kia Spectra 4-двері

У той час як авто з дешевого автомобіля у зв’язку з низьким претензій травми є:

* GMC Sierra 2500
* GMC Yukon XL 1500 4-х колісний
* Chevrolet Silverado
* Chevrolet Tahoe 2 колеса

Так що краще, щоб дослідити ваші дешеві варіанти страхування автомобіля перед тим як купувати автомобіль, ви мріяли о. Тому що насправді це може перетворитися на справжній кошмар, з дорогими страхових премій, високі витрати на ремонт і ризик крадіжки днями ви насправді купити його.