автомобілісти повороту зеленішою

Недавнє дослідження, проведене А.А. вказав, що вже була тенденція в останні роки автомобілістів дивлячись на екологічно чисті питання і фактори.

Два роки тому, коли його запитали, чи мають намір вони купити «зелений» автомобіль у цьому році, лише 6% респондентів заявили, що вони були.

Тим не менш, нове дослідження показує, що цей показник виріс до 23%, майже чотириразове збільшення.

Відбуваються за той же період часу кількість опитаних зацікавлені в автомобілях спортивного знизилася.

Крім того, тих, хто після невеликих сімейних автомобілів збільшилося.

Два роки тому так званих пожирачів бензину були мішенню 5% респондентів, хоча ця цифра впала до всього лише 2% цього року.

З затишшя в економіці відповідає за більш обережний прогноз, а в деяких випадках жорсткість бюджетів домашніх господарств, більш автомобілісти будуть звертаються до менших і більш економічні транспортних засобів. Нижня страхування автомобіля, дорожній податок і меншими витратами на бензин всі заощадження, що з економічної точки зору.

Поряд із створенням фінансової економії автомобілісти будуть знати, що також робить їх трохи, щоб скоротити викиди вуглекислого упущення. Як транспорт припадає майже третина викидів вуглекислого газу і авто відповідальний за 22 відсотків, середній автомобіль на дорозі сьогодні випромінює 168g/km. Типовий водій може зменшити викиди діоксиду вуглецю на 25 відсотків шляхом вибору найбільш ефективних транспортних засобів.

Одна з ініціатив «зелений податок» у бюджеті для автомобілістів буде Обов’язок автомобіля акцизного. З квітня 2009 року ЗЕД буде змінена, щоб винагородити драйверів з найбільш чистих автомобілів, з більш високим перший рік темп з 2010 року для заохочення людей, щоб купити зеленішою автомобілів. Найбільш чистих транспортних засобів зіткнеться з £ 950 “виставковий зал” податок, який набуде чинності з 2010 року. У салоні податок вдарив людей, що купують нові автомобілі, які є найбільш забруднюючих довкілля.

Хоча, як дослідження А.А. припустив, що існує тенденція до зменшення забруднюючих моделей автомобілів є ще багато британців, які твердо стоять за їх вибір для приведення своїх 4х4. Аргументи за водіння 4х4, здається, обертаються навколо почуття безпеки, кімната для дітей, великі відстані, щоб просто чисто естетики.

Бюджет пан Дарлінг також представив ініціює, які принесуть користь виробників і покупців більш екологічних автомобілів.

З квітня 2010 року, ні машини податок у перший рік для автомобілів, які викидають менше ніж 130g/km СО2. Так званих «Showroom податок” означає, що найбільш чистих транспортних засобів, таких як у групі G буде платити £ 1000 дорожній податок в перший рік, перш ніж впасти до поточного рівня 400 фунтів стерлінгів. З квітня 2009 року, автомобіль акцизу повинна бути реформована, щоб стимулювати виробників виробляти більше екологічно чистих транспортних засобів.

Нове фінансування буде відведено для розробки технологій для платних доріг національного в спробі полегшити затори. 2р зростання цін на паливо мито буде перенесений з квітня по жовтень.

Недовгою перепочинку слід рекордно високих цін на сиру нафту.

Новий податок на приріст капіталу прийде в наступному місяці. Податкові пільги можуть бути введені для заохочення компаній взяти зеленішою флотів.

Різні кольорові диски податок на автомобілі можуть бути введені, щоб дозволити більш високу плату за паркування для самих чистих транспортних засобів.

Нинішній відмову на оренду автомобілів вартістю понад £ 12 000 буде замінений на відмову заснований на викиди CO2. З квітня 2009 року, автомобілі з викидами CO2 понад 160g/km буде залучати 15% чистого відмова пов’язаних з фінансуванням виплат. Для автомобілів з викидами 160g/km або нижче там не буде відмова. Записуючи посібників (WDAS) буде грунтуватися на викиди з квітня 2009 року.

Автомобілі з викидами CO2 вище 160 г / км буде залучати 10% WDA, в той час як авто з викидами 160g/km і нижче буде залучати 20% WDA. Обов’язок диференціалів дано біопалива буде скасована в 2010 році.

100% перший рік посібник для самих чистих транспортних засобів в даний час продовжений до березня 2013 року. Кваліфікаційний поріг викидів CO2 буде знижено до 110g/km.