автомобілісти готуються до більш страхування автомобіля піднімається

Пару тижнів тому галузь страхування автомобіля був зосереджений на страхування автомобіля у Північній Ірландії. Багато хто побоювалися, що водії можуть зіткнутися з крутими підйомами в їхніх премій автомобіль покриття в найближчі місяці і підвищення може скласти до двох цифр. Це відбувається, як загальна фінансова ситуація стає похмурішим і економіка Великобританії продовжує її краху в умовах кредитної кризи. Тепер спекуляціями рясніють, що премії можуть зіткнутися з масивним збільшенням по всій Великобританії.

Очікуване підвищення

Велика проблема завжди була, як впоратися із зростанням витрат страхування автомобіля, коли люди втрачають роботу і життя стає все більш невизначеною. У нашій нинішній ситуації вибору, як це було колись зазначив експерт, це між страхуванням і їжа на столі. Часто останній має пріоритет над колишнім, і саме тому деякі недобросовісні водії спробувати заздалегідь рецесії аргумент як привід для ухилення від страхування автомобілів.

Незалежно від причин можна навести як причини відмови автомобіліста бути застраховані, він як і раніше залишається те, що страхування автомобіля має вирішальне значення для благополуччя водія і благополуччя інших учасників дорожнього руху. Саме там, щоб захистити вас у разі аварії, крадіжки або пошкодження. Її значення, просто важко переоцінити, особливо якщо ви строго дотримуватися принципи, викладені у вашій політики.

За словами провідного страховика, AA, вартість кришки двигуна виросла на 11 відсотків у минулому році. Хоча страхового гіганта передбачив подібний піднімається в цьому році, статистичні дані показали, що число збільшується вже були записані. У першому кварталі цього року середня річна премія за повне страхування автомобіля виросла на 1,3 відсотка до 751,60 £. Це було, на думку аналітиків, перше збільшення бачили протягом першого кварталу протягом шести років.

Вплив претензій

Зростання претензій на страхування автомобіля, як вважається, сильно впливають на премії як страховики намагаються покрити свої витрати. У зв’язку із зростанням вимог, на їх думку, вони стикаються андеррайтингу втрати, які вони повинні вирішувати. Логічно, що вони не можуть вирішувати такі втрати без підвищення премій, які врешті-решт буде означати, передаючи свої витрати на клієнтів.

Кількість водіїв, що вказали на крадіжки, аварії та інші пошкодження своїх автомобілів різко зросла. Кожен з цих скарг часто супроводжується претензії хлистовою або про відшкодування особистого шкоди. У той час як деякі претензії є справжніми, багато хто є шахрайськими. Шахрайство страхування автомобіля є серйозною загрозою для галузі. Було нещодавно заявив, що страховики окупити свої витрати, задаючи клієнтів платити більше, може бути, близько £ 50 більше, на рік.

У тому ж дусі справжнього претензій сприятиме зростання витрат у двох напрямках. По-перше, це компенсації, виплаченої позивачеві. Це також залежить від типу і серйозності травми або ушкодження. Whiplash претензії зазвичай дорожче, ніж інші травми вимог через довгострокові наслідки цієї травми. По-друге, страховики мають юридичні рахунки також турбуватися. Важливо відзначити, що все це відбувається в той час фінансової кризи, коли інвестиції, а руйнування.

Чому ж тоді винен був би будь-який страховик для підвищення премій, якщо, наприклад, вони платять більше претензій і витрат, ніж вони заробляють в страхові внески? Хоча клієнтам було рекомендовано підготувати сплачувати вищі страхові внески, щоб зберегти свою політику, то, що вони повинні розглянути, є якість політики і те, що вони виграють, зберігаючи її або втратити його в результаті поховання.