автомобілістам радять бути безпечною і уважним на дорогах

Автомобілісти в даний час рекомендується бути обережними, коли вони їдуть, цього зимового сезону.

Останні новини Заступник керівника Лейбористської партії автомобільної аварії, зробила цю точку все більш очевидним і необхідним.

Окремі з’явився в суді за її участь в інциденті автомобіля після того, як стверджується, вона була за допомогою мобільного телефону під час водіння.

Дослідження, проведені фірмою страхування автомобіля підкреслює, що водіння за допомогою мобільного телефону, на жаль, звичайним явищем.

Незважаючи на цей час незаконного використовувати не гучною мобільного телефону під час водіння, 12 відсотків опитаних автомобілістів заявили, що вони зробили це у попередньому місяці та на 11 відсотків зізналися, що вони послали текстові повідомлення під час водіння.

Ця тенденція також підтверджується результатами недавніх досліджень в Лабораторії транспортних досліджень, які показали, що більше водіїв використанням ручних мобільних телефонів, ніж раніше жорсткі покарання були введені два роки тому.

Повідомлення про більш використання телефону під час водіння

Це показали, що 2,6 відсотка водіїв використовували ручні телефонів в 2006 році – коли штрафи зросли до 60 фунтів стерлінгів і три очки можуть бути включені до ліцензії – в порівнянні з 2,8 відсотка в даний час.

В цілому, більш ніж дві третини британських водіїв – або 69 відсотків – зізнаються, що займаються в тій чи іншій формі потенційно-небезпечні дії під час руху в попередньому місяці.

Інше погане водіння автомобілістів звички визнати включити – їсти і пити за кермом (43 відсотків), у той час як водіння відчуття втоми (32 відсотків) і перевищення швидкості (17 відсотків).

Бен Tyte, менеджер Страхування автомобіля сказав: “Незважаючи на закон, що забороняє водіння з мобільного впроваджуються у 2003 році, занадто багато людей все ще використовують без гучної мобільні телефони і навіть відправка текстових повідомлень у той час як за кермом.

“Ми хотіли б закликати автомобілістів, щоб дати свої водійські їх повне увагу і не було спокуси займатися всі, що може відвернути їх.

“Можливі наслідки не концентруючись, коли на дорогах дуже серйозні, а не тільки для водія, але й інших учасників дорожнього руху, пасажирів і пішоходів.”

Автомобілісти повинні прислухатися до поради бути обережним, як диск, так як зимова погода по всій країні робить умови водіння ще більш підступні.

Снігопад підвищення страхових виплат

Інший постачальник автострахування зазначив, що претензій автострахування зросли на 75 відсотків у першій повного тижня в січні 2010 року, у зв’язку з морозами.

Страховик показав, що його співробітники мали справу з “безпрецедентною” рівень дзвінків, які злетіли вище вже завищені цифри прогнозованого на початок нового року.

Претензії протягом зимових місяців, як правило, 21 відсотків вище, ніж в інший час року, страховик пояснив, і перша робочий тиждень нового року див фігур піку, так як люди повернутися на роботу і в школу перспективі.

Тим не менш, мороз, сніг та хуртовини додали до цього сезонному збільшення.

Робін Reames, директор претензії на групу, сказав: “Важкість снігу на цьому тижні застав всіх зненацька і призвело до багато водіїв зі нещасні випадки і проблеми з їх автомобілями, які, у свою чергу означало, рекордна кількість людей зв’язавшись Swiftcover . COM за допомогою або зробити заявку “.

Він дав високу оцінку персоналу в страховій компанії, багато з яких зроблені особливі зусилля тягнутися через сніг, щоб допомогти з повінню дзвінків.

Деякі вирішили залишитися в сусідніх готелях, щоб зробити свою подорож простіше, багато були вигнані по компаніям-найняв чотирьох повнопривідних автомобілів, а один навіть встав о 4 ранку, щоб вирити його машину зі снігу.