автомобіля страхові компанії – вони знають набагато більше, ніж ви думаєте

При подачі заяви на страхування автомобілів, навіть при отриманні кошторису він лайн, ви будете здивовані тим кількістю інформації страховим компаніям пройти, перш ніж кажу вам, скільки вашій премії буде!

те, що вони шукають?

Номер один, що страховики завжди дивитися на це судимості водіння. Вони будуть досліджувати ваші записи в державному ви живете в, а також будь-який іншої країни в країну через центральну базу даних. Вони перевірять дату свого народження і порівняти її з іншою особистою інформацією, щоб підтвердити, що ви, хто ви говорите. Вони будуть копатися у вашій запису водіння скрізь ви видано водійське посвідчення, а також поперечним індексом інші записи страхування. Все це може мати місце протягом декількох хвилин або секунд, залежно від швидкості їх комп’ютери!

Але це ще не все, що страхові компанії шукають, ви також знайдете, що вони ретельно перевірити ваш кредитний звіт.

чому вони повинні піклуватися про мій рахунок кредиту?

Ваша мати чи бабуся можливо, ви сказали, що вона може дивитися на своїх друзів і бачите своє майбутнє. Ну, страхові компанії можуть дивитися на ваш рахунок кредиту і побачити майбутнє! Як ви вибираєте друзів може показати свій характер, ваш рахунок кредиту означає Ваше почуття особистої відповідальності.

Давайте припустимо, що ви зробили кілька помилок у минулому, і ваш рахунок кредиту не так уже й великий. Ви перевищено вашої кредитної картки під час важку ділянку і платять їх з мінімальними платежами. У вас немає заощаджень, кілька прострочених платежів по запису і ваш рахунок кредиту в 600 за низькими. Це говорить страхової компанії, що ви не думаєте про майбутнє багато, і, ймовірно, не вжити заходів обережності проти несподіваних фінансових спадів. Ви когось, хто живе в сьогоденні, а не дивитися в майбутнє. Це точно?

Чи є це справжня картина, що хтось з рахунок кредиту та історії, це те, що страхові компанії бачать і те, що їх статистика говорить них логічного завершення. Їх дані також говорить їм, що людина з такою низький показник також має високий показник ризику, вони, швидше за все, пред’явити претензії, ніж хтось з більш високим кредитним рахунком.

Не лізь на рожен

Тримайте очей на ваш кредитний звіт, і переконайтеся, що він є точним, перевіряючи його принаймні раз на рік. Поліпшити якомога більше, платять більше, ніж мінімальні платежі і вказати, що додаткові піти на принцип. Ви будете позбутися боргу по кредитній карті в два рази швидше, якщо ви платите в тій манері, і це буде добре виглядати на вашій кредитній доповіді.

Не намагайтеся перемикати вашу фактором ризику, опускаючи подробиці про вашу водіння запису! Якщо залишити цитати або переконання за вашою заявою або заперечувати, що вони існують, ви можете бути налаштовуєте себе на шахрайство плату. Навіть якщо ви не платите зі спробою обдурити страхову компанію, вона буде на запис для будь-якого іншого страховика, щоб бачити.

Коротше кажучи, бути скромним і чесним! Добре управління грошима і додаток, який є фактичним, безумовно, заощадить вам гроші на вашому авто страхування.