автомобіля страхове покриття для тварин в автомобільних аваріях

Домашні тварини їздити в автомобілях весь час, але що, якщо вони поранені в автомобільній аварії? Чия це машина страхова компанія платить для лікування своїх травм? Відповідь залежить від причин аварії.

Верхова їзда в автомобілях можуть бути небезпечні для домашніх тварин (а також відволікати водія), особливо тому, що вони їдуть не на користь ременів безпеки. Якщо хтось врізається в вас і викликає травми для вашого вихованця, ви вправі зробити “сторонніх вимога” з їх автомобілем страхової компанії за медичні рахунки вашого вихованця. Це тому, що їх відповідальність автомобіль страхового поліса має поставити вас “туди, де ви були” до аварії.

Якщо ви знаходитесь на вині в автомобільній аварії, в якій ваш вихованець отримав травму, ви хочете, щоб перевірити ваш автомобіль страховий поліс для винятків. Скажи, що ти врізався в інший автомобіль або забору: страховку платить за ремонт власного автомобіля. Але ви можете мати на вашому виключення страхування зіткнення за пошкодження особистого майна, що ви перевозите, чи є це вашим античній вазі або вашого вихованця. Якщо ваш автомобіль страхового поліса має такі винятки, ви не будете мати дійсну претензію. Наприклад, радгосп говорить, що його політика не забезпечують охоплення для домашніх травм. Покриття страхування автомобіля може змінюватись в залежності від страхової компанії автомобіль, так що не забудьте ретельно перевірити вашу політику.
У цьому випадку, якщо ви не носите зіткнення освітлення на всіх, ви повинні заплатити за весь збиток від аварії, в тому числі ваш автомобіль і домашня тварина.

Можливо, хтось приходить до вас в гості, і ваша собака йде лягти під їх машину. Тоді, не знаючи, відвідувач підтримує більше вашого вихованця. Чи є відвідувач відповідальності за травми вашої собаки? Так, він є, але не в розділі тілесне ушкодження його політику страхування автомобілів. Тілесне ушкодження виплачує у зв’язку з травмами будь-який “одна людина” в результаті нещасного випадку. Ваш вихованець не може вважатися людиною, так що він не поширюється на частину політики страховий поліс автомобіля.

Однак для цілей страхування автомобіля, ваш вихованець кваліфікується як ваша «особиста власність», і у вас є право на “покласти туди, де ви були” до аварії – в цьому випадку, тобто мають здорову собаку. Ви би мають право подати позов на автомобілі відвідувача страховий поліс для медичних рахунків вашої собаки, як якщо б ви маєте право подати позов, якщо водій резервне над газонокосарки.

Смерть домашньої тварини

Звичайно, домашні тварини є частиною “сім’ї”, і смерть улюбленого домашньої тварини можуть призвести до занадто горя. Але стан вашого вихованця в якості “особистої власності” може обмежити варіанти компенсації, якщо хтось може стати причиною аварії, яка вбиває вашого вихованця. Державні закони не визнають втрату особистого майна, обгрунтовані претензії за “втрату спілкування” компенсація, на відміну від втрати чоловіка. У випадку ваш вихованець загинув в аварії, швидше за все, можна пред’явити претензії лише для “ринкової вартості” вашого вихованця.

Деякі суди дозволили шкоди для померлих домашніх тварин, щоб вийти за межі “ринкової вартості”, застосовуючи “грошова оцінка” або “особливе значення”, яке відноситься до особистої власності, яка не має встановлюваного ринкової вартості.

Поради для подорожуючих на машині з тваринами

Джерело: Американська ветеринарна медична асоціація

-Кішки повинні бути в клітці або в Котяча клітина, щоб вони могли відчувати себе в безпеці і не допустити їх повзає під ногами під час руху.
-Собаці, яка має їздити в кузові повинні бути в захисній розплідник, який кріпиться до кузова.
Собаки-їхав в автомобілі не повинні їздити на пасажирському сидінні, якщо воно обладнане подушками безпеки, і не повинно бути дозволено сидіти на колінах у водія.
-Пояси, ремені та інші аксесуари для забезпечення домашніх тварин під час подорожі на автомобілі доступні в більшості зоомагазинів.
-Домашні тварини не повинні їздити з головою за межами вікна автомобіля. Частинки бруду або інше сміття може потрапити в очі, вуха і ніс, в результаті чого травми або інфекції.

Автомобіль страхове покриття для домашніх тварин була давньої проблеми між автомобілем страхових компаній та власників домашніх тварин. Є певні ситуації, в яких політика страхування автомобіля покривають домашніх тварин, а також ті, які цього не роблять. Важливо бути в безпеці під час подорожі з тваринами у вашому автомобілі, сподіваюся, ви будете пам’ятати поради, які ми забезпечили. У компанії, страхування автомобіля, щоб визначити, якщо ваш вихованець поширюється на політику страхування автомобілів.