автомобіля поради Insurance TOP

Галузі страхування автомобіля потрапила дійсно конкурентоспроможними в останні кілька років, так що ціни насправді не змінилася. Є в даний час більше 100 автомобільних страховиків на вибір, так що є деякі дуже хороші пропозиції там для тих, хто готовий ходити по магазинах навколо. 23% автомобілістів раніше вважають за краще застрахуватися в тій же компанії, як минулого року, але вони, безсумнівно, може заощадити гроші, якщо вони перевірити деякі інші компанії.

Автомобілістам можна пробачити не отримують інші цитати, це було дуже трудомісткий навчання за участю довгого очікування при отриманні прямує через колл-центр, і нудні повторення фактів продажу радників. Тепер, завдяки інтернету, всі багато простіше. Автомобіль страховики також пропонують додаткові знижки для людей, які купують онлайн.

Тим не менш, необхідно враховувати якість політики, а не тільки ціна:

• Переконайтеся, що ваш низький цитата не пов’язане з надзвичайно високим надлишком.

• Переконайтеся, що ви отримаєте автомобіль люб’язності, якщо ваш автомобіль повинні бути прийняті в ремонт.

• Переконайтеся, що легальне прикриття страховка включена, якщо ви хочете його, і автоматичної заміни вітрового скла.

• З’ясуйте, якщо є лінія аварії допомогу у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Це гарна ідея, щоб подзвонити в прямий страховик говорити через політику докладно перед реєстрацією в Інтернеті.

Поради Економія грошей – рекомендується!

Ви можете отримати цитату з більш ніж 40 страховиків автомобіль, якщо ви вводите свої дані на сайті хороший страховий брокер автомобіля. Ви тільки повинні дати свої дані один раз. Зателефонуйте Страховик цитуючи перевірити саме те, що й не покривається.

Якщо у вас є гараж, то ви будете економити, зберігаючи вашу машину там на ніч. Ви також робити заощадження, якщо ви можете зберегти ваш автомобіль на дорозі. Це тому, що є більше шансів ваш автомобіль увірвалися або вандалізму, якщо вона тримається на дорозі.

Дайте вашому страховику точну картину, скільки кілометрів ви робите кожен рік – ви заощадите, якщо ви подорожуєте менше.

Деякі професії, як бути господарем, журналістом або професійним футболістом (хоча б) залучають більш високі страхові внески. Ви можете заощадити гроші, якщо ви працюєте в галузі фінансів або цивільну службу.

Одружитися! Чоловіки до 30 років платити більше, якщо вони не перебувають у шлюбі – це просто виправдання ваша подруга запрошує до співпраці!

Віці до 25 років платити більше, але ви можете отримати більш низькі страхові внески, якщо можна поставити драйвера у віці старше 25 з хорошим послужним водіння на вашій політиці в якості імені водія. Ця людина має бути у віці до 60, хоча, як премії воскреснути в цьому віці.

Погодившись більш значним надлишком (середня вартість становить 100 фунтів стерлінгів) допоможе знизити ваші премії.

Якщо Ваш автомобіль не має високе значення, ви можете отримати в страхування і зробити непогана економія в порівнянні з повне каско.

Pay As You Go страхування є новим варіантом для 18-21 літніх. Це останні розробки представила Норвіч союз, в який ви платите вартість одиниці за милю. Витрати на милю більше між 11 вечора і 6 ранку. Ви платите первинний внесок у розмірі £ 199, щоб мати глобальна система позиціонування встановлені на ваш автомобіль, а потім він передає інформацію про вашу прямий пробіг в Норвіч союзу. Вони посилають вам щомісячний рахунок-фактура і ви платите за милі, які ви зробили!

Беручи Pass Plus уроки, щоб поліпшити ваші водійські здібності може заощадити близько третини на премії. Вони стоять £ 15 – £ 30 на годину і охоплюють водіння в нічний час, зайнятим у годину пік пробки і швидкої їзди автомагістралі. Ви можете дізнатися більше на www.passplus.org.uk. Ви також можете поліпшити свої навички водіння і зробити накопичувального страхування з Інститутом перспективних автомобілістів (www.iam.org.uk).

Дізнайтеся, страхова група з автомобіля, перш ніж зробити покупку. Є двадцять страхових груп – тим повільніше і менш бажані автомобіля (злочинців), то нижче рейтинг. Ви могли б зробити значно економити, вибираючи автомобіль в більш низькою страхової групи.

Якщо ви хочете високі специфікації або продуктивності автомобіль, то ви можете розраховувати на оплату набагато більше на вашої страховки. Вони набагато більш імовірно, буде вкрадений або потрапив в аварію. Створення розумний вибір може бути трохи нудно, але це буде набагато дешевше.

Дивитися вашу швидкість. Більшість страхових компаній дозволять вам піти з одного фіксованого покарання штрафом, але якщо ви повторите злочином те ваша премія буде ракета.

Захистіть ваші ніяких претензій знижку, як тільки ви можете (як правило, після чотирьох років). Це коштує трохи додатковий, але це того варто.

Супутникова навігація в автомобілі буде знизити страхові внески. Страховики виявили, що люди більше концентруватися на їх водіння і менш на тому, щоб знайти свій шлях, що означає менше шансів мати аварію.

Це гарна ідея, щоб мати іммобілайзер двигуна або сигналізація встановлена ​​не тільки тому, що це може допомогти вам тримати ваш автомобіль, але і зробить вам економію в 5-8%.

Якщо є два або більше автомобілів у родині, отримати їх на ту ж політику, щоб отримати хорошу знижку.