автомобіля діти зводить нас з розуму

Дослідження, проведені від імені провідних страховика AAMI вказує, що побутові проблеми підвищення Сьогоднішні діти переросли в мобільному мікрокосм сімейний автомобіль. З батьками проводити все більше часу переправи дітей через щільний трафік, в результаті тиску явно починає впливати водій поведінка негативно.

У ході загальнонаціонального опитування, майже половина з опитаних водіїв (44%) заявили, що їх діти були відволікаючи їх зосередитися на дорозі. Майже один-в-трьох (29%) визнають, що вони іноді відчувають, що їх поведінка за кермом погано впливає на їхніх дітей.

AAMI менеджер з корпоративних зв’язків Noldus Ів сказав, що хоча турбуватися, результати були не зовсім дивно. “Людина за кермом часто роблять процедуру виховання, але в обмеженому просторі, в якому діти мають кілька торгових точок для їх енергії. Це означає, що впоратися з типовою поведінкою дитини, тримати їх у безпеці, забезпечуючи певний нагляд і виступати в якості позитивної ролі моделі, в той час як всі вже займаються цим стресовим завдання вести переговори трафіку. Для багатьох це виявляється просто занадто багато “, зазначив він.

Безпека, безсумнівно, є головним завданням для водія батьків. Тільки один-в-25 (4%) говорять, що їхні діти не завжди носять свою ременів безпеки або дитячих утримуючих пристроїв.

“Переваги безпеки ремені безпеки чітко загальновизнаною. Для багатьох батьків, вони, ймовірно, також допомогти, щоб тримати дітей в одному місці і з основних бешкетництво,” пан Noldus сказав.

“Тим не менш, тиск рушійна навантаження, дійсно здається, роблять нас зрізати кути в інших областях, з водії часто не в змозі виконувати свої завдання як досконалі зразки для наслідування для своїх дітей. Дуже часто конфліктують з іншими учасниками дорожнього руху є спусковим механізмом” сказав він.

У доповіді, опублікованій AAMI в серпні минулого року показав, що більше половини водіїв (56%) зізнаються, що жест або грубо кричав на іншого автомобіліста, і багато його в ще більш екстремальних рівнів.

“З один-в-трьох водіїв визнати, що вони іноді поганий приклад, існує явний ризик, що багато дітей в кінцевому підсумку спостерігаємо вплив трафіку навантаження на батьків дії і слова і припустимо, така поведінка є невід’ємною частиною життя за колеса. Це має потенціал для визначення рушійних поведінкою майбутніх поколінь і призведе до більш агресивна поведінка на дорозі інцидентів у майбутньому “, пан Noldus попередив.

“Водіння є складним завданням і вимагає повної концентрації. Ми закликаємо водіїв зберігати спокій у всі часи, будь то відволікання з інших учасників дорожнього руху або від своїх власних дітей. Тримайте ваші очі на дорозі в усі часи і встояти перед спокусою перевірити на дітей шляхом постійного, дивлячись у дзеркало заднього виду. якщо речі отримати трохи занадто дика, знайти безпечне місце для зупинки або чекати, поки ви доберетеся до місця призначення до розгляду ситуації. Не оглядайся під час руху під будь-яких обставин.

“Врешті-решт, нашим головним завданням має бути безпека дітей і відволікатися під час водіння є часто причиною небезпечних і дорогих інциденту”, уклав він.

AAMI дослідження засноване на незалежному опитуванні телефон та Інтернет 2523 австралійців, проведеного Суїні досліджень у всіх штатах і територіях. Зібрані дані ретельно зважені у відповідності з поточними демографічними ABS для забезпечення будь-якого екстраполяції результатів представника від віку, статі та населення на регіональному, державному та національній основі.