автомобіль страхових премій більш дорогим, ніж будь-коли

Останні розповіді були припускаючи, що останнім часом зростання числа хлистовою претензій буде штовхати нагору страхування автомобіля і тепер нещодавні повідомлення стверджують, що страхування автомобіля досягли весь час високо і, здається, готові рости протягом наступних 12 місяців. Середня цитує премію за всеосяжне покриття зросла на 2,9 відсотка зростання з жовтня до нового максимуму близько £ 741, 66; ці цифри з автомобіля страхової компанії AA.

Дані за третім особам, пожежі та крадіжки страхування, яка, як правило, більш популярним серед молодих водіїв зросла на 3,4 відсотка до середньорічної ціни близько £ 931,31, у той час як біля магазину фігури (якщо сайт порівняння цін використовується) виріс на 3 відсотки до щорічних ціною £ 618,91. Хоча цей вид покриття, як правило, більш популярним серед молодих водіїв, якщо ви літня водій з декількох років жодних претензій, то це може коштувати до пониження у страхування. Це, безумовно, варто задуматися, особливо якщо ваш автомобіль не коштує багато грошей.

Всеосяжне покриття страхування автомобіля також виросла на в останні кілька місяців з середньою премії зросли на 8,7 відсотка в той час як біля магазину індекс виріс на 7,2 відсотка. Всеосяжне покриття буде охоплювати проти майже всі випадки життя, але ви можете бути в змозі врятувати сотні на рік, якщо ви даунгрейд до третьою стороною. Преміум піднімається виразно посилений настільки, що ходити по магазинах навколо для вашого страхування автомобіля цитатою зараз важливіше, ніж будь-коли, особливо в нинішній рецесії.

Саймон Дуглас, директор AA страхування “Капітал також дефіцитні в нинішніх економічних умовах і деякі страховики будуть повинні реагувати, зменшуючи кількість капіталу вони зв’язали в своєму бізнесі. Це також надасть тиск на курс. Я очікую середню цитує премій зросли на 10 до 12 відсотків вже наступного року. ”

Дуглас очікує компанії, щоб стати метушливим про ризики, яким вони взяти на себе. “Наприклад, ми бачили, деякі страховики вийти з третьої особи, пожежі та крадіжки ринку, які переважають молоді водії. Насправді, близько половини страховиків у Великобританії не буде покривати молодих водіїв на всіх “.

Є цілий ряд різних причин нещодавнього зростання в останні кілька місяців відбулися деякі з найбільших змін в британській економіці, іншою причиною є те, що хлистовою претензії зросли значно означає, що страховики повинні миритися премій у зв’язку з збільшення числа претензій,. Кількість особистих претензій травми та пов’язані з ними правові витрати зросли на 22 відсотків до близько £ 6.16bn і як очікується, досягне £ 10.19bn. Це не тільки збільшення числа позовів про компенсацію призвело до зростання премій страхового шахрайства виявлений також виріс торік до 17 відсотків.

Схоже, що більшість речей у 2009 році страхування автомобіля буде дорожче, так що це більш важливо, ніж коли-небудь, щоб навколо магазину для досягнення найкращого цитуючи доступні для вас.