автомобіль покриття guideance для гуляк Гластонбері

Оскільки музика гуляк готувались до фестиваль Glastonbury, вони радили відзначити, що 62 відсотків постачальників страхування автомобіля буде пропонувати тільки всього за £ 100 для кришки на всі цінності, які залишили в машині, відповідно до веб-сайту порівняння цін.

З близько 128 000 з 177 500 відвідувачів фестивалю – на частку якого припадає 72 відсотків – подорож у музична подія на машині, це дослідження показує, що майже 8 млн. фунтів стерлінгів варто пунктів будуть зберігатися в цих транспортних засобах в якості безпечної альтернативи наметах.

Більше двох третин або 68 відсотків споживачів знаходяться під помилковою надією, що їхній автомобіль страхового поліса поширюється на пошкодження або крадіжки, щоб весь вміст автомобіля.

Але, з такими предметами, як iphone Apple, вартістю до £ 391,50 і TomTom вартістю майже £ 400, автомобілісти могли знайти вони знаходяться під застрахованої, якщо вони необхідні, щоб зробити заяву. Так само як і цінності, грошові кошти також є проблемою на фестивалі. Середній відвідувач витрачає майже 300 фунтів стерлінгів протягом вихідних, які означає, що більше, ніж за £ 52 млн коштує грошових коштів будуть уразливі для крадіжки на фестивалі.

Унікальна кришка намет для володіння

На жаль, зберігання цінностей в наметі також є великою помилкою. Домашніх страхових полісів не включають надання покриття елементів, які знаходяться далеко від дому, в розблокованому намети. З метою захисту фактичного намети від пошкоджень крадіжки, споживачам доведеться вийняти замовлення страхового поліса для захисту обладнання. Однак, це не захистить будь-які цінності зберігаються всередині.

Ще одним помилкою з автомобіля покриття, що водіння інших автомобілів. Це також може бути мінне поле дрібним шрифтом, особливо для людей у ​​віці до 25; які також становлять значну частину туристів у Гластонбері.

При середньому один шлях відстань, пройдену в Гластонбері суму до 140 миль, то досить імовірно, що багато гуляки виберуть поділитися водіння з друзями або сім’єю. Майже чверть автомобілістів однак, (22 відсотків, або 5,5 мільйона), визнають, що вони випустили своїх друзів і сім’ї вести машину без водія був названий на їх політику. Інший один з десяти водіїв (9 відсотків або 2200000) визнати, що вони водив машину, не будучи впевнений, що якщо вони застраховані зробити це.

Хоча це може бути привабливим для автомобілістів здати деякі з рушійних відповідальність цього літа, тільки ті автолюбителі, у віці старше 25 з повністю комплексного страхування, здійснюється в рамках їх власної політики водити чужу машину.

Гластонбері керівні принципи автомобіль покриття

Марк Монтейро і страховий експерт на сайті порівняння цін розповіла про результати

Він сказав: “Вирушаючи у музичному фестивалі має бути приємним і читання страхові документи, ймовірно, не високо в списку пріоритетів підготовки.

“Тим не менш, така подія, як Гластонбері створює страховий мінне поле для постачальників, так і страхувальників. Розміщення всіх ваших цінностей в машині або наметі цілком може звільнити вас від кришки з кожної страховий поліс у вас є.

Пан Монтейру додав: “З дорогих товарів, таких як плеєри, мобільні телефони та супутникові навігаційні системи в більшості автомобілів, це може бути дуже дорогим нагляду.

“Наша порада автомобілістів, щоб перевірити всі деталі політики перед тим, як в автомобілі, таким чином ви можете насолоджуватися музикою з душевним спокоєм. Це завжди варто звернутися в страхову компанію, щоб повідомити їм, що ви до оскільки вони можуть бути в змозі допомогти вам. “