автомобіль онлайн страхового тарифу цитата – заощадити гроші і при цьому отримати хороше покриття

При покупці швидкістю цитатою страхування автомобіля, важливо, щоб отримати найнижчі ціни на страховий поліс і все ще отримати адекватне висвітлення і хороше обслуговування. Це не добре, щоб отримати величезні кошти на страхування тільки знайти, що, коли ви отримуєте в результаті нещасного випадку у вас немає достатнє освітлення, щоб отримати роботу.

Коли ви обираєте компанію, щоб піти з Є дві речі, які найбільш важливі:
1. Як вони надійні про оплату та надання гарного обслуговування.
2. Скільки вони змусити вас платити за освітлення

Вона може бути легко виходити в інтернет, щоб знайти самі низькі премії, але якщо ви не дослідження компанії він не може бути очевидним як вони надійні, поки не буде занадто пізно (тобто, коли ви дійсно їх потребує). Дізнайтеся, як вони ставляться до страхувальників при подачі позову. Вони швидко платять повну суму, необхідну для задоволення вимог?

Там ніколи немає ніяких гарантій, але є кілька способів відкрити для себе самі надійні страхові компанії:

1. Подивіться відділом вашої держави страхових сайту. Кожна держава має відділ, який присвячений страхуванню. Практично всі з них є свій сайт. На цих сайтах вони показують вам, як статистика, скільки скарг у них на 1000 претензій. Експерти сходяться на думці, що при покупці страхового це завжди гарна ідея, щоб подивитися на ці скарги відносини до покупки політики.

Якщо не в змозі отримати скаргу співвідношення для вашої держави ви можете перевірити інші держави, що страхова компанія веде свій бізнес і побачити скаргу співвідношення перерахованих у цій державі. Це не єдині критерії використовувати при покупці страховки, але він може бути дуже показовим в деяких випадках.

Ви також повинні розуміти, що “високого ризику” страховики, як правило, мають найвищі скаргу співвідношення між компаніями у відповідності з Брайан Салліван, редактор щотижневого видання страхової галузі знаємо як “Auto Повідомити Страхування».

Великі претензії, як правило, більш складним і “високого ризику” компанії охопити більшу відсоток водіїв, які потрапляють у великі аварії. При цьому онлайн-дослідження обов’язково зверніть увагу на компанії з більш низькими відносинами скарги.

2. Викличте кілька магазинів тіла і запитати, які страхові компанії вони рекомендують. Менеджери Кузовний цех справу зі страховими компаніями на щоденній основі. Запитайте їх, які компанії вони воліють працювати. Запитайте їх, які компанії постійно намагаються зрізати кути на ремонт, наполягаючи на вживаних деталей або після частин ринку при фіксації автомобіля.

Кузовний цех персоналу воліють працювати з OEM (оригінальні запасні частини обладнання), тому що це полегшує для них, щоб переконатися, що все відповідає належним чином і робота робиться правильно.

Магазин для автомобіля страховий тариф котирування онлайн і заощадити гроші.

Більшість великих страхових компаній, як, Geico, Progressive, Nationwide і інші тепер дозволить вам придбати безпосередньо через їх веб-сайт, замість того, щоб йти через страхового агента.

Купуючи прямий ви можете дуже часто економлять гроші, вирізання середнім людиною, яка робить комісія. Якщо ви купуєте через місцевого агента, однак, знати, що багато хто буде вести переговори … але тільки якщо ви запитаєте.