автомобіль випадковість притулку претензійно-Easigo випадковість управлінні багато що може тримати вас багато грошей і ви здоровіше

Якщо ви вибуху автомобіля явище, яке не ваша вина, ви можете передбачити все справжнє бути класифіковані для вас, і що ви даєте не погіршиться у фінансовому відношенні. Це не вирівняти. У цій статті розглядаються різноманітні етапи регулярної діяльності випадковість автомобіля претензій, і викладаються основні переваги не використовується страховиками.

1. Відразу ж після появи автомобіля.

Якщо ваш автомобіль був пронизаний пустотливо, це дасть, ймовірно, буде відновлений, часто поліція розпорядилася гараж, чи є це причиною перевірки трафіку. Ви, ймовірно, буде подарунок припущення змінити інтер’єр. Easigo даний підтвердити того, що подія не ваша тріщина, в якій вони ковзання подарунок зберегти товариш контейнера до внутрішньої або майну сіяти. Вони також зробити подарунок для вашого розриву автомобіля, який буде підібраний із закону подарунок обробки, оцінки того, це ремонту, а також обміну замінивши оцінюємо якщо він занадто серйозно подряпини.
Якщо ваш автомобіль розвіяти справним, Easigo дати організуватися, щоб він був відновлений в авторизованому гараж, на другому який підходить для вас, і вони представляють Pioneer кредиту вам однолітків, в той час як ваш вимкнений шляху.

2. Документів.

Наш повністю привчені тіла дають телефон з тобою і взяти в них збірка зубожіння, а також обміну розкопок потрібний вам рада може зубожіння. Вони будуть виникнення страховикам додаткові компанії, повідомляє охоронець магазину і показання свідків. Тому що вони грудку безпосередньо із страховиками нової групи, є інструмент не буде тягарем на ваші претензій немає стимулу, ні подарунок, який ви когось заплатити будь-яку політику поблажливості.

3. поводженню з медичними.

Настійно рекомендується, як би плавучої ваші травми може здатися, що ви есе контролю роботи. Це також служить офіційно перераховуючи насправді ви були в ліжку маршрут випадковість. Це може бути прекрасним, що ви наказують будь-якому відразу або стоматологічної експертизи обігу. Це дає бути класифіковані нами, використовуючи клінік вигідним для Вас. Більшість травм подушку папір можна всього спалені Inspire медичної допомоги, і ми можемо діяти це для вас, як крихітний як підходящий для вас.

4. ваше виправлення квесту.

1. Ваш автомобіль
Якщо підходящого, ми факультеті отримати ваш автомобіль справним; поки він не грунтується ви інструменту бути забезпечені еквіваленті. Ми можемо також, при бажанні, отримати ви зміните замість лікаря, так що ви можете вибрати, щоб виправити це самостійно, і запишіть розбіжності.
Якщо ваш автомобіль не підлягає ремонту, вам буде надано з матчу, поки новий приймач не підлягають компенсації ви погодилися Заміна По.

2. вашої аварії середньому.

Окремо від організації будь поточної лікування, медико, обумовлена ​​як фізіотерапія, ми модулі догляду за медичному інформуванню. Цей модуль буде здійснюватися фахівцем, на читання та розміщення гідним вас. Їх відпустку інформування направляється страховиками іншої компанії, і модуль збору фундамент вашого виправлення пов’язані.
Ми ексклюзивні ручки автомобіля випадковість претензій, тому протікає безсимптомно потрібне повідомити, якщо компенсація заробітної плати є бездоганним. Якщо ми вважаємо, що це занадто низько, ми Модуль зобов’язання поправками повідомленні. Це, може бути, що консультант Doc рекомендував всі поточні фізіатрії, в такому випадку, нинішній бути відсортовані.

3. інші витрати.

На синоптичних періоду експлуатацію додаткові аспекти вашої корекції середньому, ми краще модуль зазначені витрати як неперерожденной наслідками, зіпсовані предмети і транспортні витрати. Будь-які витрати, ви володієте було заплатити як довести матриці є відновити.
підрозділу.

Послуги Easigo виникнення залишити чекати після кожної функції вашого автомобіля відбувається страхування вимагають від вас подвигу невдахам на кошти, зусилля, які ви хороші зв’язки експертизи та ректифікації за травми. Всі наші збори оговтався від страховиків інакше групи. Це здійснення, що ви отримаєте 100% виправлення, і не платять ніяких внесків. Це також означає, що ви не платите страховий поліс віддаючись або відступати своїх не бонус претензій. Ми є експертами в зусилля наших клієнтів максимальної корекції для претензій автомобіль виникнення.