автомобільної аварії – я був вражений і що тепер

Автомобільна аварія? Нехай розчарування починається! Я знаю це, тому що я був в одному минулого тижня, і я не знав, що робити і як реагувати.

Я був претензії регулятора протягом декількох років, перш ніж я пішов в юридичну школу, і навіть важко, що я розглянув сотні страхових випадків, так, я ніколи не міг зрозуміти, яким заплутаним автокатастрофі насправді.

На минулому тижні я сидів за світло, коли раптом пролунав “бум”, а потім ще один “Бум”. Моє місце зламався, і я лежав плоско. Я встав, і я не міг знайти свою аварійну світлову, і я не міг згадати, де я йшов. Все було просто чаду. Я просто дивлюся на мою машину і зрозумів, що не було ніякої можливості, я міг їхати додому.

Коли страхової регулятор подзвонив мені, і я сказав йому, що ви тільки що прочитали, я відчував розчарування регулятора. Запитання регулювальника в записаному заяви були дуже докладно. Я, має бути, було схоже на найбільших ідіот.

Пан Кирога, що це ім’я і номер жетона співробітника поліції, які відповіли на сцену автомобільної аварії?

е-е? Я був там і тоді, і я був вражений, і я не міг знайти свою аварійну світлову і моє місце було зламано. Це була моя відповідь!

Добре, ви мене зрозуміли. Автомобільної аварії відбувається, і ми просто не знаємо, що робити. Я не знав, і я мав справу з кожної можливої ​​аварії автомобіля, ви можете собі уявити.

Ось 10 найбільш цінних порад, які я придумав:

1. Вийдіть з автомобіля, тільки якщо ви впевнені, що добре, і / або якщо є дим.

2. Переконайтеся, що інші ОК. Попросіть іншого водія.

3. Будьте обережні з тим, що ви говорите. Багато регулятори змінить ваші слова, щоб це звучало, як ви би вибачаючись за нещасний випадок, тому що ви були винні. Таким простим питанням, як: всякий, хто в порядку у вашому автомобілі? буде робити свою роботу.

4. Викличте міліцію. Вам потрібно викликати поліцію, щоб місця ДТП. Не довіряти іншим. У багатьох нещасних випадків люди скажуть вам, що вони називають і ніколи не робив.
5. Біржі страхування інформацією з іншим водієм.

6. Не рухайте транспортний засіб, навіть якщо ви блокуєте трафік. Нехай поліція поглянути на сцену, і нехай вони визначають, коли для переміщення автомобіля.

7. Якщо це можливо, зателефонуйте страхової компанії іншої людини і визначити, чи є активну політику в силу, яка охоплюватиме вашої автомобільної аварії. Якщо ні, скажіть поліцейського.

8. Не сперечаюся. Просто слухайте і сідай в машину, якщо інша людина, піклуючись.

9. Всякий раз, коли у вас є шанс, повідомити про аварію вашої страхової компанії. Більшість страхових агентів скаже вам, що, якщо аварія незначна мати справу безпосередньо з іншого боку так що ваші ціни не підуть вгору. На мій погляд, це може мати негативні наслідки для вас.
Якщо інша сторона починає стверджуючи, травми (навіть якщо це несерйозно), і ви не змогли повідомити про втрату, страхові компанії можуть відмовитися покриття, тому що ви порушили свій обов’язок повідомити, як зазначено в більшості страхових полісів. Повідомляючи автомобільної аварії свого оператора, ви ставите в повідомлення про втрату. Ви можете сказати їм, що ви будете вести переговори з іншою стороною, але якщо все стає потворним, ви будете з ними зв’язатися.

10.Якщо аварія була речовини. Йти до лікаря. Коли ви перебуваєте в автомобільній аварії, викид адреналіну відмінна, і це буде приховувати біль або травми. Краще, щоб виявити будь травми або ускладнення на ранніх стадіях.

Дисках в цілості і сподіваюся, що інші будуть!