автомобільної аварії врегулювання перелік речей зробити в місці аварії

На місці автокатастрофи, є багато речей, які ви можете зробити, щоб збільшити ваші претензії автострахування. Дотримуючись ці основні кроки, ви можете сплатити для вашого автомобіля пошкодження, травми, медичні рахунки та інші пов’язані з цим витрати.

Якщо ви хочете більше грошей від страхової компанії, ви повинні обмежити, наскільки вини ви отримуєте за автомобільну аварію. Чим менше винні ви отримаєте, тим більше грошей ви можете отримати від ваших претензій автострахування. Запобігання провину також захищає Вас від будь-яких юридичних дій, що вживаються по відношенню до вас.

Так точно, як ви тримаєте подалі від себе провину і отримати більше грошей?

Щоб добитися цього, важливо, щоб зібрати факти на місці аварії, яка ілюструє автокатастрофи був інший власник транспортного засобу, AOS вини. Навіть якщо ви частково винні, потрібно відзначити, що більшість провини на іншого водія транспортного засобу.

Ось те, що ви дійсно повинні робити на місці ДТП:

зберігати спокій

Це дуже простий, але дуже важливий.

Ви були тільки в автомобільній катастрофі, і рівень адреналіну в крові високий. Дратуватися і кричати на іншого власника автомобіль дійсно не збираюся виправити вашу машину або заподіяти вам здаються менш відповідальних за аварії.

Дону, АОТ бій з іншим водієм автомобіля. Збиток завдано. Сконцентруйтеся на тому, що необхідно робити далі.

подзвоню в поліцію

Відразу після автомобільної аварії, ви повинні набрати 911 і повідомити їм, ви були залучені в аварії. Переконайтеся, що вони знають, де стався нещасний випадок, і якщо вам потрібна швидка допомога.

отримати інші водій автомобіля, AOS інформації

Щоб компенсувати свої збитки, ви повинні будете отримати інший водій, AOS інформації.

Запишіть наступну персональну інформацію:

ім’я і водій, AOS номер ліцензії
автомобіля номерний знак
Назва авто страхової компанії і номер страхового поліса
Переконайтеся, що страховий поліс, щоб переконатися, що він мобільного, АОТ застарів.
Якщо ім’я в страховому полісі не відповідає водія транспортного засобу, отримати тримач страхового поліса, ім’я та AOS пряму контактну інформацію.

Ви будете використовувати цю найважливішу інформацію роздобути іншого водія транспортного засобу, страхової компанії AOS і почати претензії автомобільної аварії.

приймати фотографії і нотатки

Ви повинні використовувати ваш стільниковий телефон або цифрову камеру, щоб робити багато знімків розташування аварії авто. Крім того, ви повинні зробити швидкі нотатки про те, як сталася аварія. З плином часу, ваша пам’ять про аварію зів’яне. Ви хочете, щоб до відома стільки критичної інформації, скільки можливо в разі його втрати критично докладно. У письмовому вигляді так багато деталей, як ви можете пам’ятати. Такі речі, як, в який час зробив автомобільної аварії відбуваються, де ти водіння, як швидко ви збиралися т.д.

Ви будете використовувати цей рівень деталізації уточнити в поліції і страхових компаній, як ваша автомобільної аварії сталося.

Отримати провести Свідки

Пошук людей, які бачили Автокатастрофа трапитися може підтвердити вашу історію. Обов’язково запитайте у людей на місці аварії авто, якщо вони стали свідками, хто винен і де інший водій їхав з. Якщо вони готові, щоб допомогти вам, зверніть увагу на їхні імена та контактну інформацію.

Поговоріть з поліцією

Коли поліція з’явиться, вони будуть приймати вас і іншого водія в сторону, щоб задати питання про аварію.

Вони збиратимуть відомості про вашу страхової компанії, автомобіль, дорожні умови і отримати заяви від свідків на місці події

Якщо ваш автомобіль сильно пошкоджений, то евакуатор буде називатися перемістити свій автомобіль і бути прийняті до гаражу.

Не забудьте взяти з собою фотографії вашої аварії, перш ніж рухатися.

Як тільки поліція говорив всім, що вони будуть подавати звіт автомобільної аварії. Цей звіт містить специфіку про аварію, що вам потрібно для вашої претензії аварії автомобіля. Запишіть номер жетона поліцейських і запитати, коли звіт автомобільної аварії буде завершена. Після завершення формування звіту, ви можете піти отримати копію доповіді йти на всі деталі.

Як тільки все буде розглядатися на місці аварії автомобіль, Ви повинні звернутися в страхову компанію.

зателефонуйте компанії страхування автомобіля

Виконання виклику вашої страхової компанії в першу чергу. Тоді, якщо ви відчуваєте, що інший водій автомобіля був винен, телефонуйте іншому водієві, AOS страхову компанію, щоб почати позов проти них.

Як тільки ви запустили ваше авто аварії претензії, ви можете почати збір і документування інформації і фактів, які допоможуть вам отримати компенсацію за будь-які пошкодження автомобіля і травм.