автомобільного страхування правил, які застосовуються до обох нам і Великобританії

Бажаючи дізнатися все про правила автомобільного страхування? Ну, правила Автомобільне страхування відрізняється від штату до штату, іноді відрізняються від міста до міста в межах держави. Різні держави буде визначити різні правила. Є дуже мало федеральних правил автомобілем або закони, які застосовуються до всіх держав в Америці або Великобританії. Я думаю, що “Ви повинні бути автострахування керувати або ще ви піти у в’язницю”, в основному тільки національні постійною. Будь ласка, пам’ятайте, правила автомобільного страхування відрізняються від правил страхування мотоциклів.

Як дізнатися правила автомобільного страхування?
Найкраще місце, щоб знайти найактуальнішу і точну інформацію про правила автомобільного страхування для вашої держави, щоб перейти безпосередньо до Департаменту вашої держави транспортних засобів (DMV страшний). Не забудьте попросити автомобільний Правила страхування, а не правила страхування мотоциклів. Будьте конкретні, щоб ставити правильні питання. У більшості штатів тепер у цієї інформації в електронному завантажувані формати для вас, тому вам не доведеться стояти в черзі весь день в місцевому офісі DMV.

Якщо ви приїхали з іншої країни або держави, не забудьте дізнатися на веб-сайті DMV для автомобільних правила для іноземних водіїв перед входом. Правила змінилися для деяких держав і в ногу з часом, будь ласка, відвідайте веб-сайт DMV отримати додаткові відомості. Не покладайтеся на чутках або те, що сталося, коли ви їздили десять років тому.

Чому потрібно перевірити про правила страхування?
Багато страхових компаній або агента завжди хочете, щоб ваш бізнес. Вони продадуть вам набагато більше, ніж страхова вам дійсно потрібно, знаючи правила, щоб ви не більше ніж оплатити автострахування. Знаючи правила вам повністю застраховані переконатися, що ви не повинні платити одноразово коли ви потрапляєте в автомобільну аварію, так що завжди краще запитати більше 3 цитати зі страхових компаній. Детальніше про з’ясування цитата з мого професійного сайт, перераховані у вікні ресурсів.

Які страхові компанії є кращими?
Там немає нічого, щоб визначити, які компанії є кращими, причини, чим більше, тим краще! Але ви повинні знати, іноді більше страхової компанії, тим дорожче страховка буде. Завжди знати про автомобіль правила страхування, а потім з’ясувати, що вам потрібно застрахованих, і, нарешті, приступити до купівлі хорошу цитату страхування. Ми б сказали, як мінімум 3 котирування досить добре, щоб почати з, завжди просіть знижку!

Що таке Топ 10 простий автомобіль, щоб отримати застраховані в США?
Ось список з десяти найменш дорогих автомобілів, щоб гарантувати, що мають наклейку ціною менше $ 50 тис., залежно від шосе втрати даних інституту (HLDI):
1. Oldsmobile Silhouette
2. Pontiac Montana
3. Saturn L серії універсал
4. Chrysler PT Cruiser
5. Saturn L серії Седан
6. Chevrolet підприємства
7. Chevrolet Astro
8. Saturn VUE
9. Jeep Wrangler
10. Oldsmobile Bravada

Навіщо турбуватися перевірки на всіх?
Причиною для вас, щоб перевірити з вашим місцевим або правил держави Автомобіль, тому вам не заводити переплачуючи за страхування Вашого водійського посвідчення. Але багато людей не розуміють цього важливо.

Ну, є, безумовно, можна дізнатися значно більше, коли мова йде про авто страхування, дізнатися більше про мою іншої інформації Автострахування. Спасибо.