автомобільного страхування в штаті Іллінойс НЕ страхування »не з вини”. але пункт захист може бути доданий

Перша партія покриття в авто страхування відноситься до покриттях яких політика пропонує застрахованих осіб. Дві основні частини автомобіля страхування є медичними платежами (Med платного) і захист персональних травм (PIP). Тип страхового покриття обраний, залежить від того, що потрібно в кожному штаті. Це дуже важливо зрозуміти ці два дуже різних типів страхового покриття, і як він буде обробляти будь-які можливі претензії Автострахування.
Обидва покриття платежів по медіальній і захист персональних травм розглядаються як «охоплення першої партії. Це говорить про те, що це відноситься і до імені застрахованого або члена сім’ї застрахованої особи, пасажири застраховані і деякі інші з нагоди.
розуміння медичних виплат (МЕР плату)
Медичне страхування платежів є обов’язковим у деяких штатах, які не мають закони “Відсутність провини” на місці. Med Платні Покриття платитиме за медичні і прийнятних витрат на поховання у результаті тілесних ушкоджень або смерті, що викликано автомобільної аварії.
Межа відповідальності для покриття Платні Med йдеться в політику авто сторінці декларації страхування. Існує обмеження на оплату медичної страховки. Це межа у кваліфікованих партії травм, пов’язаних з аварією. У кінцевому рахунку, Med Платні покриття дозволить потерпілій стороні для отримання медичної допомоги і не турбуватися про витрати, пов’язані з цим лікування. Найбільш поширені обмеження на медичний получка $ 1000 до $ 5000 на людину, хоча межа $ 25 000 доступна з деякими компаніями, зазвичай переважним компаній. Деякі нестандартних компанії надають менше $ 1000 на людину.
Загальні відомості про особисті захисту травми (PIP)
Яка партія винна платити за тілесне ушкодження, коли справа доходить до автомобільної аварії? Ви або інший водій? У державах, в яких використовуються “деліктної відповідальності” системи, фізична особа, яка завдала збитки, є тією ж, що має намір нести відповідальність за те, щоб оплатити всі збитки. Що, якби ви були, так чи інших, головним винуватцем ДТП, який буде дбати про ваших тілесних ушкоджень? Щоб скасувати практику оператор вирішив не викликали результаті нещасного випадку, подати до суду на страхову компанію іншого водія, щоб заплатити за шкоду, PIP політика була «створив», щоб впоратися з цим питанням. Країнах, що визнали PIP політики називають “не з вини” держав. П’ятнадцять держав, а також в окрузі Колумбія диктувати відповідно до системи «без провини», отже, вимагають політику страхування автомобілів включити захист особистих травм або PIP,. Ці стани є: Делавер, Флорида, Гаваї, Канзас, Кентуккі, Массачусетс, Мічиган, Міннесота, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Північна Дакота, Орегон, Пенсільванія, Техас і Юта.
Іллінойс є однією з держав, які ще присутні традиційний “деліктної відповідальності” дисциплінах, де немає обмеження на судові позови. Щоб отримати гроші для ваших тілесних ушкоджень необхідно пред’явити позов комусь, і ви можете виграти заснований на реальних фактах, що ваші супротивники були безвідповідальними і приніс на тілесних ушкоджень, які конкретно змусило вас втрати і страждання. Саме тому оплату медичної ще більш важливо в Іллінойсі: Вам не доведеться подати до суду на кожного, щоб забрати його. Майте на увазі, що той факт, що штат Іллінойс, або будь-яке подібне стан, що не “винен” стані, він не виключає автомобільних страховиків змінити свою політику, щоб включити PIP. Але з запеклої конкуренції між компаніями страхування автомобіля, тільки деякі пропонують вибір, щоб бути не в своїй тарілці вершника, за додаткову високу ціну.
Покриття та обмеження: незважаючи на той факт, що PIP межі мінімального покриття відрізняються між відповідними державами, вони схожі тим, що переваги зазвичай охоплюють більшість травм витрати, включаючи: медичні витрати, втрати у заробітній платі в результаті травм, платежі за втрати послуг, витрати на похорон, і допомоги в разі смерті. PIP також можуть покривати рахунки, пов’язані з певними психіатричної допомоги супроводжуючих тілесні ушкодження, фізичного або професійної терапії та реабілітації будь-які витрати, пов’язані з претензіями автомобільного страхування.
Як правило, збитки, такі як біль і страждання, і емоційні переживання і незручності, які не охоплені без вини страхування. Крім того, PIP не забезпечує ніякого захисту для будь-якого каліцтва нещасних випадків на виробництві автомобілів.
Нарешті, якщо ви живете в стані “не з вини”, є одна причина не купувати як Med Платні і PIP страхування. Існує дублювання в охопленні. Це тому, що PIP страхування забезпечує більш широке охоплення в разі, якщо є необхідність подачі медичних вимог, пов’язаних з автомобільної аварії, незалежно від вини.
PIP Франшиза: Більшість людей в державах “не з вини ‘використовуються для PIP політики, що не франшизи, хоча це не рідкість, щоб знайти деякі компанії, що пропонують PIP з депозитом.