автомобільного страхування, будь то недорогий або дорогий

Автомобілі вважаються цінним майном. Люди мають автомобілі, як необхідність, але для декого це всього лише форма вираження розкоші або, може бути марнославство. Якими б не були виправдання, автомобілі повинні бути захищені особливо власники і люди на вулицях, якщо будь-який неприємних інцидентів.

Це де автострахування приходить дюйма

У Сполучених Штатах Америки, є різноманітна політику щодо ставки страхування автомобіля. Найбільш поширеним є те, що ціни варіюються залежно від моделі автомобіля. Що стосується дати, ці десять найдешевших автомобілів, щоб гарантувати, а з іншого боку, десять найбільш дорогим, щоб забезпечити.

У цьому мінливому світі, молодих фахівців і підвищення бізнесмени, надійним засобом пересування є абсолютною необхідністю для того, щоб залишитися на трасі в міському щурячих перегонів. Багато років тому, у якого машина вважалася розкішшю або символом статусу, але тепер, враховуючи швидкий темп технологічних розробок він стати настільки ж важливими, як і основна їжа і сон.

п’ять дешевих:

Chrysler містом і селом

Chrysler Town і країна мінівен продається DaimlerChrysler. Місто і село була введена в 1990 році, в той час як її сестра транспортних засобів, Dodge Caravan і Plymouth Voyager, вже знаходиться у виробництві з 1984 модельного року. Успіх Chrysler.

Chevrolet Cobalt

Chevrolet Cobalt це компактний автомобіль Chevrolet введений в 2004 році для 2005 модельного року. Кобальт призначений, щоб конкурувати з японськими автомобілями, як Honda Civic і Toyota Corolla.

Dodge Caravan

Dodge Caravan і Dodge Grand Caravan є мікроавтобуси виробництва DaimlerChrysler (вони не були продані Chrysler Corporation до 1998 року). Вони були введені в 1983 році як модель 1984 разом з сестрою моделі Plymouth Voyager.

Chevrolet Impala

Головний інженер Chevrolet в кінці 1950-х, обумовлена ​​Impala як “Престиж автомобіля в межах досяжності середнього американського громадянина”. На піку свого об’єму продажів в 1965 році Impala була самої продаваної повнорозмірних автомобілів в Сполучених Штатах.

Chevrolet Silverado C / K пікап

Chevrolet Silverado від Chevrolet і GMC колегою GMC Sierra, є останньою лінією повнорозмірні пікапи від General Motors.
У 2006 році пікап Silverado є другим самим продаваним автомобілем у Сполучених Штатах, за Ford F-150 пікап.

Це лише п’ять з двадцяти найбільш дешевих автомобілів, щоб застрахувати. З одного боку, щоб не витрачати купу грошей тільки для страхових тарифів, ми вам знати, що автомобілі не вимагають занадто багато. У цьому сучасному час, він платить, щоб мати кращий автомобіль, але встановлення пріоритетів все одно буде рахуватися.

десять дорогих автомобілів, щоб забезпечити:
Honda Civic, Chevrolet Cavalier, Nissan Altima, Ford Focus, GMC Sierra, Ford F-Series пікап, Chevrolet Silverado, Dodge Ram, Toyota Camry, Honda Accord

інший дешево застрахувати автомобілі:
Land Rover Range Rover, Porsche Cayenne, G-класу Mercedes-Benz, Lexus LX 470, Cadillac Escalade, Cadillac SRX, BMW X5

На жаль, холодна реальність така, що незалежно від того, якої марки ви купуєте автомобіль, ви ніколи не можете бути повністю впевнені, що нічого не трапиться. Є тільки занадто багато нестійких чинників на дорозі, п’яні водії, несправності двигуна, сонливість, людські помилки і т.д.

Тим не менш, є способи захистити себе і підготуватися до цих так званим “небезпек на дорозі” і безпрецедентні невдач. Це коли автострахування приходить дюйма Автострахування є різновидом страхування, яка всебічно захищає від втрат покрито-дорожньої невдач в залежності від типу покриття, який ви купуєте. Особистий блог