автомобільна афера страхування

В автоматичному Сполучених страхового шахрайства держав стає одним з найбільших шахрайства проблеми цієї країни стикається с. У цій статті ми збираємося обговорити деякі з найбільш поширених авто страхового шахрайства шахрайства і те, що хтось може зробити, щоб запобігти їх.

Сьогодні одним з найпопулярніших шахрайства страхового шахрайства включає в себе страхування авто і автомобільних аварій. Зокрема, постановка авто аварії. Ці завоювати досить виявляються повністю строкатою до точки, напрямок їх впливу гетерогенних учасників. Професійні рясне варіації. Ми будемо покривати основні з них тут.

Маленька можливість, що називається, вирішальний крок і присідання. Це афера включає в себе три транспортні засоби. Два з них твердих злочинцями і м’ясорубку є вольовим шляхом дріб’язкова справа. Водій «присадкуватий” транспортний засіб позиціонує себе перед легкою здобиччю. Особа, яка управляє “піку” транспортний засіб тягне попереду присадкуватий автомобіль і навмисно скорочує Відправка транспортного засобу. Це змушує водія присадкуватий автомобіль грюкнути на гальмах і його звільнення коротким. Регулярно, приклад може ‘т впоратися досить поспішно і баранів на присадкуватого автомобіля. У той же час, зниження транспортного засобу, який викликало річ приймає відходи і ніколи не є практичним і. Чайка розповідає поліції, що вирішальний крок автомобіля викликав подія, але в той час, що транспортний засіб може ‘т стояти розташований гра закінчується тим, що мав до стипендії за шкоду та пункту особистих претензій травми.

У результаті те, що відчув оголошено подяку убік насмішок. Цей тип дій зазвичай відбувається в сніг перетину з парними смугами відмовилися руки повернути. Кримінальну позиції свого транспортного засобу в крайніх богом забутому трек черги. Коли жертва “з автомобіля дрейфує у свою чергу зовнішні відстежувати кримінальну боку сильно вдаряє його. Для досягнення впевнений схема працює кримінальну робить попередні спостереження, щоб переконатися, що перетин є досить жвавим, де дрейфує станеться через кількість трафіку.

Інша поширена афера аварії авто те, що відомо як Panic Stop. У цій схемі кримінальну водить автомобіль пізно модель, заповнені з великою кількістю пасажирів. Кримінальну буде позиціонувати себе перед жертвою і є один з пасажирів дивляться в заднє вікно дивитися за тим, на будь-які ознаки, такі як відволікання відповіді на виклик мобільного телефону або зміни станцією по радіо. Будь-яка ознака того, що жертва відриваючи очей від дороги. Як тільки це відбудеться пасажирських сигнали водієві, який потім дає по гальмах призвести до нещасного випадку. Жертви будуть стверджувати, що кримінальна зупинилася без видимих ​​причин, але зазвичай безрезультатно. У той же час потерпілий повинен заплатити за всі збитки і травми повідомляється.

На жаль, є тільки один спосіб уникнути цих типів аварій, і це повинно бути спостережливим в усі часи і тримати на безпечній відстані від будь-якого автомобіля попереду вас. Сумна істина полягає, якщо всі автомобілісти просто підкорятися швидкість і відстань закони і правила, нещасні випадки, подібні цим ніколи не трапиться. Але люди їздять занадто швидко і занадто близько, і таким чином, ці типу шахрайства завжди будуть зняв. Дисках в цілості й розумний і ваші шанси стати жертвою шахрайства авто страхування буде значно зменшена.