автодом страхування пояснив

Купівля будинку на колесах, як правило, більш значні інвестиції, ніж покупка автомобіля. Проте, коли справа доходить до будинку на колесах страхування в цілому всеосяжне покриття коштує набагато менше, ніж це було б зробити для автомобілів з порівняльним значенням.

Незважаючи на те, що їх розмір робить їх набагато менш гнучкою, ніж менших транспортних засобів та доданих припущення, що вони з більшою ймовірністю схильні до ризику аварії, Автодома як правило, розглядається страховиками як набагато більш безпечна ставка, ніж середній автомобіль. Причини цього досить прості і також досить очевидним при найближчому розгляді. Порівняйте, як часто люди використовують свої автомобілі і їхні будинки на колесах, а потім порівняти, як люди їздять на своїх машинах, і як вони, ймовірно, їздити в їх будинок на колесах – Як ви думаєте, з більшою ймовірністю призвести до аварії, і, отже, вищий рівень претензій і більш високу ціну за страховку?

Тому що страхові компанії працюють свої ставки на основі величезного масиву даних національної статистики та демографічну інформацію, відносно невелике число власників будинку на колесах в порівнянні з автовласників відривається на їх користь. Якщо врахувати інші міркування, це рівняння працює ще більш сприятливо.

Для початку, дуже мало хто недосвідчені водії купити автобудинків. Ви були б у скруті, щоб знайти нових кваліфікованих водій, який першим покупка була на колесах. Не тільки через ціни, місця, яке вони займають або той факт, що вони, як правило, вважаються інвестиції, – а й тому, що залежно від розміру вашого будинку на колесах, вам може знадобитися додатковий клас C (середніх транспортних засобів) ліцензії бути законним на дорогу. Цей вид регулювання має вроджену вплив на вартість страхових полісів. Крім цього, хоча переважна більшість британської транспортних засобів для відпочинку належать дуже досвідчених водіїв, які знають, виявляти належну обережність на дорозі, і не здивуюся, основна маса ситуацій з якими вони стикаються. Коротше кажучи, любителі швидкої їзди і нервової, дратівливою водії не власні автобудинків.

Іншою причиною є те, що Автодома наводяться в абсолютно інший шлях для інших транспортних засобів. Очевидно, що це не відноситься до фактичних механізмів двигуна внутрішнього згоряння, правил дорожнього руху або методів управління та прискорення – це відноситься до Автодома як часто використовуються і в якій ситуації. Автодома вкрай малоймовірно бути прийняті до умовах високого ризику, що більшість автовласників стикаються на щоденній основі, а саме в час пік в центрі зайнятості і тісно центрі міста. Ви повинні були б бути божевільним, щоб використовувати ваш будинок на колесах їздити на роботу і назад щодня, а не тільки було б дорогим з точки зору палива та вартість паркування і отримати деякі дивні погляди від ваших колег, було б також зробити вас повністю неприйнятними для більшості постачальників страхових будинок на колесах. Більшість з них передбачають, що ви не повинні вести свій будинок на колесах і з роботи, про всяк випадок примхи приймає вас.

Крім того, будинки на колесах розташовані по суті на зниження ризику крадіжки. Вони досить відомих автомобілів в кінці кінців. Якщо злодій робить орієнтувати будинок на колесах, то вони, ймовірно, буде після ваших особистих речей, а не автомобіля. На щастя, цей вид покриття є фундаментальною частиною більшості політик будинок на колесах, які є більш повними, ніж третя сторона пожежо-і від викрадення.

По суті, є ймовірність, що будинок на колесах буде залежати від досвідченого водія в спокійній манері для трохи більше, ніж рекреаційних цілей. Транспортний засіб, що ви берете на продовженій поїздці кілька разів на рік є набагато більш безпечним вибором для страховика прийняти, ніж практично будь-який інший автомобіль.