Я б вигоду з використанням коротких медичного страхування термін

Переваги короткострокового медичного страхування

Короткострокові медичного страхування є відмінним варіантом для тих, хто опинився без страховки протягом короткого періоду часу. Ті, хто виявляються раптом відчуває зміна статусу в своїй роботі чи навчанні повинні бути спокійні, знаючи, що є форма медичного страхування, які вони, ймовірно, маєте право. Тому що ніхто не знає, коли вони можуть мати потребу в страхуванні, це завжди корисно мати деякий форма. Аварії трапляються занадто часто, і краще всього зробити, це бути готовим до них, коли вони відбуваються. Крім того, навіть люди, які випробували приголомшливе здоров’я протягом усього життя може раптово захворіти. Ця невизначеність щодо того, коли медичний криза могли б прибути є достатньою причиною, щоб переконатися, що одним захищений на всі часи.

Цілком можливо, що якщо хтось здоровим і раптом виявляються безробітними, або якщо він нещодавно закінчив школу, вони можуть виявити, що вони мають право на отримання короткострокового медичного страхування. Інші випадки, в яких люди будуть мати право в тому, якщо вони працюють тільки на неповний робочий день, або якщо вони збираються виходити з будинку в перший раз. Люди, які раніше вийти на пенсію також зазвичай право.

Одна з причин, короткостроковий план медичного страхування є настільки привабливим, тому що це часто цілком доступним. Премія має тенденцію бути досить низьким. Основною причиною цього є те, що конкуренція між компаніями медичного страхування на весь час високо. Вони намагаються перевершити один одного, пропонуючи ціни, які привертають увагу потенційних споживачів. Очевидно, що люди, які потребують короткострокових страхових ті, хто найбільше виграє від цього конкурсу. Насправді, цілком можливо, для тих, хто робить щомісячні платежі по їх короткострокового страхування буде платити менше, ніж вони, можливо, доведеться платити за автомобіль.

Одна справа, що люди, які зацікавлені в короткострокових медичного страхування повинні мати на увазі, що він призначений виключно для тих осіб та сімей, які здорові. Там не повинно бути абсолютно ніяких вже існуючих медичних нинішніх умовах, які можуть призвести в майбутньому до медичних питань. Знову ж, короткострокові медичне страхування, які будуть використовуватися тільки як свого роду страхувальна сітка в разі, якщо щось трапиться, яке вимагає медичної допомоги. Якщо людина не досить досліджень, вони практично гарантовано знайдете всеосяжний і щедрий план. Деякі політики можуть навіть дозволити на суму до $ 2 млн. в охопленні на людину.

Однак, як говорить його назва, короткострокова політика в галузі охорони здоров’я повинні розглядатися лише як тимчасове рішення. Хоча є деякі страхові плани, які дозволять покриття до 36 місяців, це, безумовно, виняток із правил. Більшість з найбільш авторитетних короткострокових страхових полісів переконатися, що клієнти обмежують свої плани до 12 місяців або менше. Іншим привабливим елементом деякої планів є те, що вони часто купуються з кроком в один місяць. Це робить перехід від однієї Короткострокові покриття для їх довгострокового плану як можна більш гладко.

Знову ж, найголовніше, що слід мати на увазі, як вони готуються придбати короткострокові медичного страхування є те, що ні за яких обставин вони дозволили використовувати страхування вже існуючі медичні умови. Якщо людина намагається є хвороба або травма захованого, що вони мали до знання, шанси дуже добре, що освітлення буде відмовлено. Це залишить людину в незавидному положенні, щоб заплатити за обидва короткострокового страхування та лікування вже існуючих умов.

Короткострокові медичного страхування майже завжди доступні для людей, що опинилися в тій чи іншій формі змінив статус. Найбільш поширені випадки, коли люди потребують короткострокового страхування, коли вони пережили втрату роботи або коли вони зазнали змін у їхній освітній статус. На превеликий інтересах споживачів з усіх кінців Сполучених Штатів, нове почуття конкуренції в галузі медичного страхування призвела ціна цього типу покриття шляху вниз. З іншого боку, майже всі короткострокові поліси страхування здоров’я мають довгий список обмежень і винятків. Через це, люди, які шукають у цьому виді страхування, рекомендується звернутися за порадою свого агента перед покупкою короткострокового медичного страхування. Він широко погоджено, однак, що воліють купувати цей вид страхування, добре стоїть витрат.