Як я можу отримати довгострокові котирування страхування по догляду

Незважаючи на позитивні зрушення в безперервному розвитку в науці для вивчення здоров’я людини, такі, як розширення життя людей, принаймні кілька десятиліть більше, воно також має свої недоліки. Деякі захворювання та хвороби можуть бути присутніми більша кількість літніх людей, ніж зазвичай, що робить це важко для них, щоб бути присутнім на деяких з своїх медичних потреб особливо, коли всі свої активи проводяться вниз навіть перш, ніж вони насправді закінчили своє лікування або госпіталізацію.

Це відомий факт, що літні люди потребують більш постійного і стійкого турботу, увагу і захист, як вони проводять свої дні, вихід на пенсію у власному будинку або в будинку для престарілих, де вони можуть бути належним чином піклуватися. Але на жаль, не всі з них можуть дозволити собі медичні послуги, що більшість компаній Довгострокове страхування по догляду запропонувати. У результаті, багато з них не залишається вибору, окрім як витрачати вниз всі свої активи і інвестиції просто щоб компенсувати і дозволити собі їх медичних витрат після їх виходу на пенсію.

Там будуть різні щоденні витрати, коли справа доходить до щоденного освітлення благо довгостроковий догляд страховий поліс в різних частинах Сполучених Штатів Америки. Звичайний повсякденний благо політику в будинку престарілих становить $ 130 в той час як деякі плани досягаєте максимальної суми в $ 200 в день, в залежності від їх розташування. Довгостроковий догляд найближчі котирування від уповноваженого страхового агента або страхові компанії можуть допомогти вам вирішити, на яку політику ви збираєтеся придбати.

Medicare і Medicaid пропонувати послуги і варіанти, які можуть допомогти вам з вашими витратами на ваш довгий термін потребує догляду. Поряд з цим, деякі держави також мають довгостроковий догляд партнерських програм, які є угодою між урядом штату і деякі приватні страхові компанії. Більшість держав, які мають страховий програми партнерства є долар за долар захисту активів політики. Довгострокові котирування Догляд за партнерські програми також доступні в Інтернеті або ви можете попросити вашого місцевого департаменту страхування котирувань.

З такою великою кількістю довгостроковий догляд страхових варіантів, доступних для вас на вибір, бажано, щоб вчитися і бути в курсі довгостроковий догляд страхових полісів, які пропонують послуги, які є корисними, коли ваш пенсійний днів наперед. Купівля довгостроковий план догляду термін, поки ви ще молоді дає вам більше переваг, як мають щорічні темпи інфляції захисту не менше курс на основі зміни індексу споживчих цін (ІСЦ), або щорічно посилюється інфляції захисту не менше 3 відсотків, якщо ви придбати його у віці 61 і нижче. Тривалість періоду виплати допомоги будуть покриті за рахунок страхової компанії після того, як ви подали заяву.

Деякі страхові компанії надають онлайн-форм додатків, які генерують і дати вам довгостроковий догляд котирування. Ці онлайнові форми також показують приблизну кількість премій і темпи бажаного довгострокового плану догляду термін. The Long Term Care котирування залежать від інформації, яку зацікавлений учасник забезпечить. Деякі фактори, такі як поточний стан здоров’я і вік заявника враховуються при генерації Довгі котирування Догляд термін.