Як щодо стоматологічної допомоги

Це сумний факт, але, незважаючи на рецесію і високий рівень безробіття, страхові компанії підштовхнули вгору свої ставки страхових внесків. Це не просто йти в ногу з інфляцією. Насправді, економіка показала дуже мало ознак інфляційного тиску. Схоже, що відповідь на два абсолютно різних тисках. По-перше, це зростання вартості медичної допомоги. Добре це чи погано, лікарі і лікарні та клініки, використовуючи їх, всі вирішили, що вони хочуть більше пирога. Справді, є наростаючу відчуженість, що виникають між високою і низькою вартістю лікарні зі страховиками намагається заохочувати їх страхувальникам використовувати нижній вартості об’єктів. Друге бажання зберегти, якщо не збільшиться, рентабельність страхової галузі. Оскільки все більше людей знаходять страхування недоступними і перестануть платити страхові внески, страховики Ті ж витрати розділити між меншим числом страхувальників. Страхові тарифи тільки падати, якщо більше людей купують політики – звідси і тиск, щоб плата за медичне страхування обов’язковим. Якщо всі молоді здорові люди були змушені здійснювати страхування, всі платитимуть менше.

У всякому разі, при існуючому стані речей, сім’ї були знайти свої бюджети під реальним тиском. Вони дійшли до базове покриття і збільшена франшизи, наскільки вони вирішуються, але це все ще дуже великим тягарем. Це означає, що наступний крок який вирізання стоматологічної допомоги. Роботодавці також падали стоматологічної допомоги з їх планів в галузі охорони здоров’я. Це в даний час підраховано, що близько 40% населення не несе стоматологічне страхування догляду.

Національно, у нас погані зуби. Це не означає, що більшість як і раніше вдається зберігати гарний білий набір. Але в деяких державах це не триватиме. Наприклад, в штатах, як Міссурі, лише близько 60% населення відвідала стоматолога протягом останніх дванадцяти місяців. У середньому по країні для відвідування стоматолога складає близько 70%. Коли справа доходить до дітей, багато з них зараз з’являється з необробленими карієсу в їх дорослі зуби.

Ця проблема в даний час посилюється відсутністю стоматологів. На жаль, професія не вистачає гламуру лікарів у сучасних лікарнях. Там було послідовне зниження числа людей, навчання та багато іншого пенсію рано. Це залишає великий частині країни без належних стоматологічних послуг. Ті ж, які залишаються зараз часто відмовляються-неплатників пацієнтів. Люди на Medicaid намагаються знайти лікування, як правило, змушені тижнями чекати призначення і доводиться долати досить великі відстані.

Рішення не піклуватися про зуби і яснах досить великий ризик. Рот є природним середовищем для розмноження бактерій і, якщо ви розробляєте інфекції, це може поширитися на верхні дихальні шляхи і легені. Без лікування зубів, що це збирається стати хронічною проблемою. Тому, перш ніж вирізати стоматологічної допомоги з поточного плану медичного страхування, подивіться дуже уважно на параметри на лікування зубів. Це часто може бути краще, щоб зберегти самі основні зубної покриття. Отримати кілька цитат страхування здоров’я з і без стоматологічної допомоги розібратися, що представляє краще справа для вас.