Як швидко отримати готівку для вашого структурованих врегулювання

Просто тому, що ви отримали структурованих врегулювання для вашого позову або претензії insuracne, це не означає, що потрібно чекати роками, щоб отримати гроші, які ви Прибувши на вас. Є кілька врегулювання покупку компанії, яка дасть вам швидкі готівкові гроші для вашого структурованих врегулювання. Такі компанії можуть платити готівкою за весь структурованих врегулювання або купівлю решти розрахункових платежів. Ви можете витратити ці одноразова виплата на все, що завгодно, такі як будинок, навчання в коледжі, бізнес-інвестицій і боргів.

що таке структурованих врегулювання?

Структурованих врегулювання звичайно результатом особистого позову травми. Ця угода, по якому Ви погоджуєтесь прийняти періодичними платежами протягом довгого часу в обмін на звільнення від відповідальності вашої претензії. Структурованих врегулювання може забезпечити платежі практично будь-яким способом, який ви виберете. Прикладом є врегулювання, яке може бути виплачено щорічними платежами протягом ряду років. Інший стає врегулювання платежів до періодичних виплат кожні кілька років.

Ці види платежів, як правило, нагороджені шляхом придбання однієї або декількох ануїтетів від компанії зі страхування життя. Структуровані поселень також може бути надано з виграші в лотерею, гроші приз конкурсу і будь-який інший ситуації, коли є істотна грошову винагороду.

структурованих поселень, можливо, не завжди найкращого

Структуровані поселень призначені для забезпечення деякої довгострокової фінансової безпеки для постраждалих від травм через платежі, які не обкладаються податком. Для більшості людей, узгоджених структурований план оплати врегулювання спочатку має сенс. Однак, якщо надзвичайної фінансової ситуації, можливості для бізнесу, непередбачені медичні витрати або купівля будинку може поставити навантаження на фінанси постраждалої сторони.

У цьому випадку структурований характер врегулювання може отримати занадто обмежувальними для покриття великих фінансових покупок. Структурованих врегулювання також можуть бути не найкращий варіант для інвестування. Є кілька інших інвестиційних інструментів, які можуть генерувати набагато більшу довгострокову віддачу, ніж ануїтети, які використовуються в структурованих поселень. Таким чином, деякі люди можуть бути краще отримувати готівкові гроші для своїх структурованих розрахункових платежів, а потім почати будівництво власного інвестиційного портфеля.

Як Отримання готівкових для структурованих врегулювання роботи

Якщо ви отримуєте нагороду від вашої травми випадку, ваш адвокат або фінансового консультанта цілком імовірно, рекомендую отримати періодичні платежі в розстрочку порівняно даючи вам одноразової грошової готівки фронт для вашої структурованих врегулювання. Потім незалежна третя сторона може купити ануїтет, який надасть вам з вільний від податку періодичних платежів.

Компаній, які пропонують готівку для структурованих поселень є безліч програм, які дозволять вам отримати доступ до будь-якої частини вашого ануїтету. Для прикладу, ви можете продати всього лише за чотири роки платежів і отримати одноразову виплату, все ще насолоджуючись деяку частину ваших щомісячних платежів. Або ви могли б навіть продати ваше поселення для великих платежів, які в п’ять-шість років у майбутньому. Крім того, можна налаштувати розташування отримати готівку для структурованих врегулювання на основі власних унікальних потреб.

Ось приклад того, як отримання готівкових грошей для структурованої роботи Населений пункт: Припустимо, ви потрапили в аварію сім років тому. Аварія змусило вас бути госпіталізовані протягом декількох місяців і пройти майже рік і коштує тайму фізичної терапії. Таким чином, ви наймаєте адвоката і подала до суду на відповідальну особу, вірніше, страхові компанії людини. У кінцевому рахунку, ваш адвокат радить вам, що ви будете нагороджені значну суму грошей.

Після декількох місяців або років переговорів, ви отримаєте дуже хорошу розмірну врегулювання. Проте, грошей ви отримаєте авансом тільки достатньо, щоб покрити витрати на медичне обслуговування, які ви накопичили. Інша частина вашої компенсації буде виплачено в розстрочку через регулярні ануїтету протягом наступних 15 до 30 років. Замість того, щоб обмежуватися щомісячні чи щорічні платежі, ви обираєте, щоб зв’язатися з покупцем розрахунків для забезпечення негайного готівкові гроші для вашого структурованих врегулювання. Ти тоді в змозі використати ці кошти для підвищення вашого поточного грошового потоку, а не чекати, на періодичні платежі врегулювання.

правових питань прийому готівки для структурованих врегулювання

Якщо ви роздумуєте про те, готівкові гроші для вашого структурованих врегулювання, важливо, щоб зв’язатися з фінансовим консультантом. Більшість країн мають конкретні правила, які можуть обмежити продаж структурованих поселень, так що вам потрібно схвалення суду на отримання грошових коштів для вашого структурованих врегулювання. Федеральні обмеження також може вплинути на продажі структурованих поселень, щоб сторонні особи. Деякі страхові компанії не передаватиме ануїтетів третім особам.

Крім того, перш ніж навіть намагатися отримати готівку для структурованих врегулювання, не забудьте зробити свою домашню роботу. Переконайтеся в тому, щоб перевірити кілька компаній, щоб побачити яку можна запропонувати Вам самі готівкові гроші для вашого структурованих врегулювання. Ви також можете вивчити їх цілісності, репутацію і послужний список. Це допоможе забезпечити вам самий позитивний досвід отримання готівки для вашого структурованих врегулювання.

Прийом готівки для структурованих врегулювання цілком може бути ідеальний варіант, якщо вам потрібно одноразову суму грошей, щоб задовольнити ваші нагальні потреби.