Як часто ви повинні платити за страхування

У старі добрі часи, світ був простим місцем. Ви пішли в магазин, щоб купити товари, або до агента або брокеру на купівлю послуг. Ціна була вказана і ви платили його з готівкових на ваш банківський рахунок. Якщо ваш аккаунт був погано забезпечений з купюри доларів, ви повинні були чекати, поки ви не накопичили достатньо. У цьому примітивним способом, люди жили в межах своїх можливостей, тільки купувати товари та послуги, коли вони могли собі це дозволити. Ті, хто мав постійний дохід і деякі застави, були люб’язно дозволив брати гроші зі своїх банків. Але горе тим, хто за замовчуванням. Їх забезпечення буде швидко зникають в руки своїх банкірів. Це був важкий світ для позичальників. Потім була революція. Раптом пролунав дешеві кредити доступні, і ми, можливо, все, що ми хотіли просто зараз. Тільки один авансовий платіж і інші в легкій розстрочку. Тоді революція стала фінансовим цунамі, як нещодавно запустив кредитні карти раптом поклав реальні покупки-владу в свої руки з щедрим кредитних лімітів. Додати в корпусі справедливості реліз плани і всі інші чудові штучки фінансових придумані люди, які живуть на Уолл-стріт, і у вас є сучасний вік якраз перед найгіршої рецесії за останні десятиліття і кредитної кризи, що мали кожен зненацька.

Купівля страхових полісів завжди була потенційно дорогим. Коли ви бачите на ставку премії виражається у вигляді річної суми, це може виглядати трохи складною. Проте, коли ви старі достатньо, щоб поставити колеса на дорозі, є обов’язкова покриття відповідальності у всіх, крім трьох штатах США. Це де мрії буде зникати, якби не готовність страховим компаніям бути гнучкими по платежах. Спочатку вони впали до 6 щомісячних платежів. Деякі пішли на квартал. А потім заключний акт звільнення – щомісячна розстрочка. Тепер ви можете купити вашу політику на тій же основі, як ваш будинок, меблі та побутова техніка в ньому, і автомобіль ви хотіли, щоб рухатися. Всі спустилися на загальну суму ви можете дозволити собі платити кожен місяць і досі щось залишилося, щоб купити їжу. Це має ряд істотних переваг. Ви можете купити страховку без початкового внеску. Просто використовуйте пошукові системи Інтернету, щоб знайти Автострахування Котирування пропонуючи низькі ціни на премії, сплатити перший внесок заздалегідь, і ви є законними на дорозі.

Але це ще не все. Ігнорування Бажане перевагу легше управління грошима, вона також звільняє вас змінити ваше авто страховий поліс, якщо Ви знайдете більш вигідну угоду. Якщо ви платили шість або дванадцять місяців вперед, при цьому блокується вас в політику. Так, компанії дозволить вам змінити, але зазвичай підлягає скасуванню звинувачень – іноді очі poppingly висока. Свободу змінювати страховиків може бути важливо, якщо ви зміните марки і моделі ви водите. Існуюча страховика може бути менш конкурентоспроможними на тарифи на новий автомобіль, але звинувачення може зайняти до заощаджень, за рахунок переходу до конкурента. Тим не менш, тому що страховики воліють стабільність, вони пропонують знижки на 6 або 12 щомісячних платежів, щоб дати їм ваші гроші у своїх руках. Плата на щомісячній основі завжди дорожче. Як завжди, це ваш вибір.