Як уникнути небезпеки вибір правильної компанії Автострахування

На щастя, є певні кроки, які ви можете слідувати, щоб переконатися, що ви обираєте авто страхові компанії, яка буде відповідати вашим потребам.

При виборі страхової компанії, репутація несе багато ваги. Наприклад, Allstate, всій країні, і радгосп є відомі компанії, які зуміли втримати деяких клієнтів протягом багатьох років. Додаткові рекомендації, ви можете проконсультуватися відділом вашої держави страхових сайту. Веб-сайт може запропонувати споживають скаргу співвідношеннях, які вказують, скільки саме скарг авто страхові компанії отримали на кожну 1000 позовів. Ця інформація допоможе вам краще оцінити компаній, з тим, що у вас є ідеї, як їх ставки обслуговування клієнтів. Потім можна порівняти список компаній з низькими коефіцієнтами скаргу до списку компаній з низькою премії і подивитися, якщо ви можете придумати будь-яку матчів. Ті компанії, які поєднують зоряних обслуговування клієнтів з низькими процентними запропонувати вам кращу пропозицію за свої гроші.

Якщо з якихось причин ви не можете знайти скаргу співвідношення для вашої держави, спробуйте подивитися на скарги відносин для інших держав. У той час як операції страхової компанії може варіюватися від штату до штату, якщо компанія повідомлень високий коефіцієнт скаргу в ряді держав, слід враховувати, що, щоб бути попереджувальний знак. Найкраще, щоб просто перейти від вашого списку будь-якої страхової компанії з незмінно високим коефіцієнтом скарги.

Інший метод можна використовувати при оцінці страхових компаній, це визначити страховиків тіла магазинів у вашому регіоні рекомендую. Тому що менеджери Body Shop доводиться мати справу з низкою страхових регуляторів, вони можуть надати вам погляд зсередини на страхові компанії. Менеджери знатимуть, наприклад, які компанії пропонують найбільш зручні процедури розгляду позовів. Вони також знають, які компанії є особливо повільним в обробці претензій. Іншим важливим джерелом інформації JD Power Associates і, тарифи на страхові компанії з точки зору різноманітності покриття, тарифи, претензій процесів та обслуговування клієнтів. В останні роки, Amica і Ері опублікували найкращих рейтингу з JD Power. Ці дві компанії заробили рейви для пошуку шляхів покриття вимог, якщо це взагалі можливо. Ви також можете розглянути фінансову міць страховика, перевіряючи рейтинги AM Найкраще і Стандарт енд Пурз. Ці рейтинги визначають здатність страхової компанії для оплати претензій. Тим не менш, ви повинні бути інформовані про те, що більшість відомих носіїв вважається фінансово стійкою.

Нарешті, ви можете вибрати страхову компанію заснована на професіоналізмі окремого агента. Так як вам доведеться працювати в тісному контакті з вашим агентом, важливо знайти те, що ви можете довіряти. Ви могли б розглянути можливість проведення консультацій родичу або другу, щоб дізнатися імена деяких особливо ефективним агентів.

Зрештою, ви не можете з’ясувати, наскільки швидко реагує ваша страхова компанія-поки ви не зіткнулися з аварією. Тим не менше, якщо ви ведете великі дослідження, перш ніж вибрати страхову компанію і агента … Якщо ви звернете пильну увагу на співвідношення скаргу …, і ви питаєте багато питань, є гарні шанси, ви знайдете страхового покриття ви будете задоволені.