Як страхові фахівці повинні використовувати прямі поштові програми для створення повороту 65 проводів

Поворот 65 перспективи, без сумніву, одна з найрозвиненіших і процвітаючих підприємств у страховій практиці. Досить багато страхові агенти постійно запитують бізнесу в цьому зілля, де деякі успіху, але більшість більшість не в змозі отримувати прибуток. Ігл відзначити, що пряма поштова розсилка є одним з основних маркетингових інструментів використовуються для створення повороту 65 Веде. Відправка листів людей, які звертаються 65 по прямої поштової розсилки в певній галузі не обов’язково доб’ється успіху кампанії та отримання якісного повороту 65 відведеннях. Для того щоб отримати більшу віддачу від ваших інвестицій, ви повинні розглянути більш важливі фактори, щоб мати можливість цільового правою перспективи для отримання потенційних клієнтів.

Настійно рекомендується для страхових агентів розташовувати детальною інформацією про їх перспективи в межах певної географічної області вони орієнтації. Проте, слід зазначити, що це не демографічні перспективи в цій конкретній галузі. Це демографію власні перспективи страхування професіонала дійсно є найбільш важливим питанням для розгляду. Це насправді позитивні результати в розробці кращого список розсилки, де страховий агент також буде в кінцевому підсумку з якістю 65 Включення перспективи ..

Для того, щоб мати кращу список розсилки, конструкція список розсилки повинен бути посилений надалі. Одним з найважливіших моментів, які страхуванню професійної повинні також розглянути, що потрібно знати, коли саме його перспективи звертаються 65, як до шести місяців або три місяці в майбутньому, або щойно виповнилося 65 років і може бути, навіть місяць тому. Страхових фахівців, сприятиме підвищенню якості Перетворення 65 прямих проводів пошту, розглядаючи коли саме перспектива буде перетворення 65, а також мають великі знання в галузі демографічної їх перспективи.

Важливо, щоб ваші повідомлення, що мають відношення до демографії перспективи, а також беручи вище фактори до уваги, щоб ваші перспективи вжити заходів, щоб ваші поштові програми. Хорошим прикладом може бути різниця між повідомленнями про перспективи, які ось-ось виповниться 65 років і проживають у синього кольору, прилеглої території, ніж людей, які будуть повороту 65 протягом трьох місяців і живе в білим кольором зображені околиці.

Up ‘сезам тепер, ви читали про демографії ваші перспективи, повідомлення в поштовій вашої прямої поштової розсилки, а також важливість термінів вашій поштовій програмі по відношенню до віку вашого перспектива. З іншого боку, для того, щоб залучати клієнтів якісною страхової, дизайн вашій поштовій програмі також повинні мати пріоритет для вашої прямий поштовий маркетинг план. Це знову приводить нас до тієї ж теми, про можливості, які ви орієнтуєтеся. Ви як і раніше повинні бути інформовані про ваші перспективи, щоб мати можливість вирішити, чи буде чорно-білі або кольорові поштові був би більш ефективним, або, може бути використання звичайні листівки були б більш придатними, ніж листівки відповідь електронною поштою. Цілком очевидно, що результати будуть при відправці поштових загальних перспектив з різними демографії. Успіх вашої маркетингової кампанії буде збільшуватися у велику, маючи глибоких знань потенційних клієнтів і їх орієнтації, розглядаючи краще підготовлені поштові програми з перерахованим вище критеріям.