Як страхові компанії розгляду претензій

Якщо стояти обличчям страхового випадку, люди часто стикаються з сумно чекати для страхової компанії врегулювати свої справи і запитати, скільки часу, необхідне для обробки заяви. Багато клієнтів шукають правовий супровід їх очікуванні, питаючи, чи є закони, що регулюють тривалість страхового процедур.

Кожна держава має свої власні правила і законодавство про страхову діяльність, до яких страхові компанії повинні дотримуватися. У деяких штатах ви також можете знайти такі речі, як “несправедливі Страхування Practices Act» або «Недобросовісна з врегулювання страхових випадків Practices Act”, які є більш конкретними і спрямовані на страхову діяльність на відміну від широких законів і нормативних актів, представлених в інших державах. Нюанси і специфіка цих правил мають свої особливості в різних державах, однак є деякі загальні моменти, які всі вони мають відносно страхових компаній, накладення їх на: а) прийняти ваше страхового відшкодування протягом певного періоду часу (зазвичай 15 днів), б) провести швидке розслідування за вашою заявою) роблять все можливе, щоб обробляти і врегулювати претензію з чіткої відповідальності. Крім того, страхова компанія не має права відмовити Вам в оплаті претензії не доставляючи дійсних і ясною причини.

У випадку, якщо ви відчуваєте, що ваш страховий агент або представник компанії зробив щось без відповідності чинному законодавству, ви можете поговорити з керівником людини в першу чергу. У разі, якщо спроба не було задовільним, прийшов час для вас, щоб подати рапорт у відділ страхування регулювання вашої держави. Якщо відділ має інші подібні претензії, що стосуються тієї ж компанії він буде проводити розслідування і, ймовірно, накласти штраф або навіть відкликати ліцензію компанії, якщо справа дуже серйозним.

У деяких штатах ви навіть дозволили взяти судові позови проти страхової компанії окремо, якщо ви відчуваєте, щоб зробити це. У випадку, якщо ви вирішите продовжити в позові проти вашого страховика, існують певні правила, які можуть допомогти вам: а) широке тлумачення положень покриття, б) обмежене тлумачення виключення положень з) сприятливого тлумачення будь-яких неясностей, описані в політиці. Тим не менш, враховувати, що в деяких штатах, у разі, якщо ви успішно з вашого судового позову ви отримаєте тільки сума позову, в той час як в інших державах Ви також можете бути відшкодовані з судових зборів та штрафних збитків.

Ось кілька корисних порад, ви можете використовувати для того, щоб бути готовими в разі подання позову страхування житла.

До отримання політики:

* Запишіть охоплення пропозицій сказав агент, можливо, буде потрібно їх для використання в майбутньому
* Дорога через політику до його підписання, переконавшись, що ви зрозуміли його зміст
* Чи не інтерпретувати або змінити інформацію, надану застосування

До подачі позовної заяви:

* Дізнатися поточну політику ретельно

Коли подається позов:

* Відгук ваш фактичний страховий поліс будинку і замітки, які ви зробили під час підписання політики
* Повідомити страховика про вашої втрати на оперативній основі
* Тримайте претензії якомога більш об’єктивним
* Вхід ваших стосунках зі страховиком (особливо, коли говорить по телефону)
* Отримати всі матеріали, які доводять ваші претензії (наприклад, квитанції)
* Мати копії будь-яких документів, ви даєте страховику ні на що
* Оцінити втрати на свій розсуд
* Вхід релізи або чеки, тільки якщо ви думаєте, що вони справедливі