Як стати фінансово багатих до страхового industry_

Коли я почав продажі в страхуванні, я ніколи не мріяв, що я отримаю на рівень доходів, які Вам подобаються сьогодні. Як і в більшості професійних кар’єр продажів, коли вам удосконалити ваші продажі і методів розвідки, ваша здатність заробляти велике життя буде слідувати. Але, навіть у цьому випадку, ви все ще далекі від піку вершини гори в потенційний дохід.

Для отримання рівня доходів набагато далі, ніж більшість агентів мріяти, ви повинні розуміти влада важелів. “Плече” Саме так більшість у MGA, ІМО, підприємство і кінематичних в галузі заробляють мільйони на рік замість кількох тисяч на рік, як і більшість агентів. З особовим продажів поодинці, є тільки так багато годин на тиждень, які доступні, щоб зробити продаж. Не кажучи вже про багатьох інших речах, які конкурують за ваш час, як сім’я, друзі, церква, дозвіллі і т.д. Ви можете створити «плеча» шляхом збільшення до максимуму можливостей для отримання доходу завдяки зусиллям інших, а також свої власні. Тільки тоді ви зможете звільнитися від обмежень, ви можете заробити від особистих продажів, через вашого обмеженого часу.

Традиційний шлях зростання для більшості агентів, які в кінцевому підсумку стати MGA, в ІМВ, і т.д., в тому, щоб вчитися і вдосконалювати свої продажі і розвідка методами протягом довгого часу, а потім зробити наступний крок, щоб позиціонувати себе, щоб заробити додатковий дохід від викладання інших нових агентів, що вони мають вже навчилися. Тим не менш, дістатися до точки кваліфікації на MGA або інших маркетингових типу контрактів на декількох несучих може зайняти роки, щоб досягти. Крім того, запуск накладних витрат і необхідних ресурсів може бути дуже дорогим.

Що якщо у вас доступні для вас прямо зараз повна система, яка забезпечує всі продукти, ресурси, навчання, компенсації структури і можливість завдяки саме те, що я говорю зараз. Почніть створювати Плече сьогодні, навіть перш, ніж Ви удосконалив вашу власних продажів і розвідка надр, навіть якщо ви не мають ніякого MGA, ІМО, підприємству або NMO договорів купівлі-продажу.

Сполучені Незалежні Оптова мережа Страховий створила успіх системи, яка дає можливість для досвідчених агентів не тільки вижити, але і процвітати, у нашому дуже прибутковим, але вимогливих бізнес.

Я закликаю вас, щоб повністю вивчити цю динамічну програму і відкрити для себе те, що інші агенти по всій країні називають «найпотужніша система страхового маркетингу” коли-небудь створених.

Ось лише деякі з причин, агенти приєднання до мережі UandIWIN по всій країні!
пенсійного забезпечення
Досвідчені агенти знають, що оновлення доходу не може забезпечити довгостроковий безпечного виходу на пенсію. Вони розуміють, що єдиний шлях до зростання доходу з року в рік, навіть після виходу на пенсію, є створення «плеча».
власність
Ви маєте повне право наділення з першого дня, тобто у вас є свій бізнес-блоку і продовження, а також ваш щомісячний дохід, принесеного вашої вниз лінії спонсорські кошти. Залиште блок бізнесу і канал збуту ви будуєте вашим спадкоємцям!
Вибір продукту
UandIWIN має більш ніж 40 провідних ознаками страхових компаній у своїх портфелях. Якщо ви продаєте здоров’я, інвалідності доходами, життям, ренти, LTC, Medicare доповненню або Medicare Advantage ви по достоїнству оцінять вибір продукту.
продажів і тренінгів по продукції
Приєднуйтесь, як на багатьох з щотижневих продажів і вебінари продукт навчання як ваш графік дозволяє. З розміром нашого продуктового портфеля, завжди є щось нове, щоб дізнатися.
унікальна бонусна програма
Заробіть до шести різних видів бонусів на додаток до вашої особистої комісій продажів. Особа бонус видобутку, Особистий обсяг продажів бонус, бонус швидкого початку, організаційні Бонусні Об’єм, структурний бонус до досвіду і зриву!
Унікальна можливість
Негайно приступити до створення декількох штатів страхові організації продажів через використання позикових коштів. Ні дорогих кількома станами ліцензійні збори. Ваша Рекламні агенти навіть не повинні писати в тій же компанії або продукти для отримання обсягу кредиту!
нижчестоящих програми розвитку
Прискорює вашого агента спонсорство і зростання вашого Quick Start, організаційні та структурні Обсяг бонусів.
Будинок бізнес-інструментів
комплексний веб-сайт, uandiwin панелі інструментів, життя і здоров’я цитуючи двигунів, рекламні DVD, набір брошур, точки харчування і фліп презентації діаграми, продажу, рекрутинг, навчання і можливість вебінари, нижчестоящих програми розвитку і багато іншого.