Як скоротить ваші витрати на страхування автомобіля до 54% ​​за 10 простих кроків – частина 2

У частині 1 ми торкалися перших п’яти стратегії про те, як скоротити витрати на страхування автомобіля. У частині 2 ми покажемо вам другий п’ять.

Крок 6 – огляду, не змінити або скасувати ніякої провини і PIP (індивідуального захисту травми)

No-Fault покриття, і це Твін – PIP – починав як великі ідеї. Ваші премії фактично збиралися бути знижені. Тоді ваші політики заявляють, вплутався (за наполяганням страхових лобістів, звичайно), і скинув його.

Бачте, без вини страхування був спочатку призначений, щоб мати втрат кожної людини, охоплених їх власну страхову компанію автомобіля – хто б не був винен.

Сьогодні в багатьох державах, автомобілів страхові компанії роблять купу грошей на без вини, бо страхові компанії переконані Державної законодавців зробити “модифікації”.

Сьогодні, у зв’язку з цими змінами, автомобілів страхові компанії фактично використовували без вини, з метою скорочення виплат за претензіями клієнтів, замість зниження страхування автомобіля, як це мав зробити.

Так, премії продовжую йти вгору і вгору і страхових компаній в кінцевому підсумку платити менше за Претензії – Хтось розбагатіти на цьому справа …. і це не ви.

І що ще гірше, деякі держави (з дуже, дуже талановитий Страхування лобіста) також вимагають додаткової премії виплачується на вершині без вини премії. Це краса називається особистого захисту травми (PIP).

Картинка в картинці “широкоекранний ковдру” охоплення і може забезпечити охоплення зіткнення, госпіталізації, соціального захисту інвалідів, робочих Comp, особисте страхування інвалідності та страхування життя.

Проблема з PIP і що воно охоплює є ….

Ви вже дали більшість, якщо не всі, з цих покриття в будь-якому випадку, чи не так? Таким чином, ви платите двічі!

Отже, вам потрібно зробити кілька речей:

Google “мінімального рівня необхідних Автострахування”, щоб побачити, якщо без вини страхування та / або PIP необхідний у державі;

Потім перевірте політики. Якщо це не потрібно вашою державою, щоб мати No-Fault/PIP покриття, і це на вашій політиці – скасувати його. Якщо No-Fault/PIP потрібно ваша держава …. беруть абсолютного мінімуму. Ось як.

Якщо ви повинні мати No-Fault/PIP, запитувати і отримувати віднімаються з вашої компанії страхування автомобілів.

Крок 7 – Скасування медичне страхування

Медичне страхування, на більшості політику страхування автомобіля, це обіцянка заплатити «розумні» медичні витрати для тих, хто їде в автомобілі, якщо ви потрапили в аварію … а також усіх, у вашому автомобілі, якщо вона якимось постраждали від когось іншого.

Скасувати його. Вам не потрібно це.

Чому це ви говорите? Ну, медичне страхування як частина вашого поліса страхування автомобіля є дублікатом власний:

– Медичні плану; – Будь страхування життя ви могли мати, а також; – Відповідальність Розділи майже кожен страховий поліс автомобіля написана в США

Подумайте про це так …. У вас є Здоров’я / Медицина / Госпіталізація План роботи або через асоціації Ви належите?

Тоді чому ви не платите внески до медичних / Госпіталізація Покриття на вашого поліса страхування автомобіля?

Ось те, що станеться, коли ви говорите компанії страхування автомобіля або агента, вибраного “Не хочу Госпіталізація / Медичне страхування». Ви будете чути дуже спритний “тактику залякування”, щоб змінити свою думку.

Співробітник страхової компанії скаже: «Ну, якщо ви знаходитесь в аварію, і це твоя вина, хто збирається, щоб покрити медичні рахунки для будь-якого постраждалих пасажирів в машині?”

Ось ваш відповідь. Ваша сім’я вже поширюється на медичну / Госпіталізація плану. Якщо хто-небудь ще перебуває в автомобілі, і вони поранені – вони покриті ваші тілесні травми страхування цивільної відповідальності, що ви вже платите за …. і їх власне здоров’я / Госпіталізація плану.

Так що вперед – заощадити більше грошей і позбавитися від цього покриття.

Крок 8 – скасувати смерть, розчленування і втрата зору

Чи є у вас ці покриття на існуючу політику страхування автомобіля? Якщо це так – їх скасувати.

І якщо ви вперше страхування автомобіля покупцеві або, просто дивіться на отримання кілька цитат страхування автомобіля, не дозволяйте нікому говорити вам в них!

чому?

Тому що, ці покриття є абсолютна трата грошей. Більшість з цих додаткових покриття є просто “прославив” поліси страхування життя зі смішними положеннями і жахливо завищеними премій. Якщо вам потрібно страхування життя, зробити його окремої страховий поліс.

Крок 9 – скасувати Додатково

У вас є “Допомога на дорогах” або “Прокат автомобілів Відшкодування” на вашій політики? Якщо це так, їх скасувати.

І знову ж, якщо ви перший раз покупець страхування або отримати кілька цитат страхування автомобіля, не возитися з цими покриття в.

Чому? Тому що вони сильно завищеною, рідко коли-небудь використовували, і обмежити те, що ви можете і не можете зробити.

Наприклад, деякі прокат автомобіля відшкодування “охоплення становить майже $ 100 на рік для кожного транспортного засобу на політику таким чином, якщо у вас є дві машини, ви будете витрачати майже $ 2000 на оренду покриття автомобіль в найближчі 10 років -. І, ймовірно, навіть не використовувати його .

І допомога на дорозі? Частина з розуму він пропонує отримує розтоптані премій автомобіля страхові компанії хочуть для цього покриття. Допомога на дорозі є хорошою ідеєю. Але використовувати AAA для більш дешевого рішення.

Крок 10 – припинити зіткнення і всеосяжний охоплення на старих автомобілях.

Якщо у вас є старий автомобіль – я маю на увазі той, який коштує менше, ніж $ 2000 оптом (кількість автомобілів дилер дасть вам, якщо ви торгували його в) скасувати будь Всеохоплюючий і зіткнення охоплення у вас є або знижуватися, що варіант, коли отримання автомобіля страхування цитати.

І ось чому. Якщо 8 річний автомобіль і абсолютно нового автомобіля мають однакові ушкодження, витрат на ремонт і будуть ідентичні, а також, хоча 8 річний автомобіль коштує наступний за нічим.

Ви бачите, що вартість бампер і крило ті ж – чи є це для абсолютно нового автомобіля, або той, який 8 років від роду. Ось чому ваші премії не увійде в історію як вартість автомобіля знижується. Ваші платежі залишається майже такий же, рік за роком за роком.

Але, в нижній-краплі з того, що ви зможете зібрати на що старий автомобіль. Наприклад, якщо ваш автомобіль “склав”, ваша страхова компанія буде платити тільки вам оптову вартість Вашого автомобіля.

Отже, припустимо, що ваш автомобіль коштує $ 1000, а загальний збиток становить понад $ 4000, страхова компанія тільки збирається дати вам чек на $ 1000 …. мінус франшиза, звичайно.

Так що ви можете в кінцевому підсумку отримати $ 500 тому. Звучить як паршива угода …. але ось як це працює.

Таким чином, правила емпіричне це – скасувати Вашої компанії і освітлення зіткнення транспортних засобів, коли ваша значення менше, ніж $ 2000 …. або ви будете кидати гроші на вітер.

Добре – ви накидав деякі замітки і готові внести деякі зміни в вашу політику страхування автомобілів. Так що забрати телефон і різко знизити ваші премії!