Як скоротить ваші витрати на страхування автомобіля до 54% ​​за 10 простих кроків – частина 1

Скільки ви платите за страхування автомобіля щороку?

Вісімсот доларів на рік? Одна тисяча? Дві тисячі?

Якою б не була сума, яку ви платите зараз, ви можете скоротити цю суму більш ніж на 50%, просто виконавши кілька простих стратегій.

Ви можете скоротити витрати на страхування автомобіля, інвестуючи тільки 30 секунд вашого часу? Ні, це не може бути зроблено.

Але якщо ви готові витратити 30 хвилин сьогодні, на цьому тижні або на наступному, я покажу вам, як заощадити до $ 6000 на страхування автомобіля протягом наступних 10 років.

Добре, тут ми йдемо. Хапай Страхування автомобіля декларацій сторінки (сторінка у вашій політиці, що деталі все освітлення, ви платите за) і дотримуйтесь вздовж. Переконайтеся, що ви кілька нот. Якщо у вас немає вашої політики, або не можете його знайти, телефонуйте ваш автомобіль страхової компанії і отримати один – вони відправлять його вам без зволікання.

Стратегія 1 – Переконайтеся, що ви отримуєте всі діючі знижки для ваших транспортних засобів забезпечення безпеки, таких як:

– Спереду, збоку або голови мішки завіси;
– Автоматичні ремені безпеки;
– Протівоугонниє пристрою або стежить;
– ABS або Traction Control …. і багато іншого.

Подумайте про те, безпекою у вас є …. і запишіть їх.

Стратегія 2 – огляд змін і франшизи для отримання оцінного та зіткнення.

Більшість політики Страхування автомобіля є два франшиз – один для «зіткнення» (попадання когось або хтось б’є вас) і один для «всеосяжної» (всі інші пошкодження або втрати).

Для обох з них, принаймні $ 500 франшизи – переважно $ 1000 франшизи.

І ось чому – Якщо ви в даний час платять $ 100 – $ 250 франшизи, ви заощадите до 40% на рік на ваших щомісячних премій, перемістивши його до $ 500. Це означає, що якщо ви в даний час витрачає $ 1000 на рік на страховку, ви збираєтеся отримати зберегти $ 400 щороку. А при переході на $ 1000 франшизу, ви могли б тримати майже $ 600 додатковий рік в кишені.

Я чую, що деякі з вас кажуть: “Ух ти, $ 1000 франшизи. Це дуже багато грошей”. Так, це.

Так платить $ 1000 на рік, що $ 100 франшизи …. проти $ 400 в рік з $ 1000 франшизи.

Шанси на вашу користь – піти з $ 1000 франшизи.

Стратегія 3 – огляд і зміна відповідальності матеріальний збиток.

Ви коли-небудь бачили $ 100000 поштову скриньку? Автомобіля страхові компанії повинні мати. І ось чому ….

Матеріальний збиток не збиток, нанесений автомобіль, але, скоріше, “власність”, як поштовий ящик або сервісний полюс. Отже, чому в світі не потрібно $ 100 000 доларів охоплення?

У більшості випадків, майже 100% всіх претензій матеріальний збиток може бути предметом турботи з лише $ 50000 покриття. Так погляньте на вашу політику, щоб з’ясувати, що ви в даний час платять. А якщо у вас мало або взагалі не власний капітал, падіння вашого покриття ще нижче – до $ 25000 або ваша державах мінімуму. Ви можете знайти свої держави, роблячи мінімальні Google пошук “автомобіль мінімумів державному страхуванню.”

Ось те, що потрібно шукати на вашу політику – Багато буде мати ваш страхуванні відповідальності, перераховані ось так – 50/100/100 – перші дві цифри відносяться до тілесних травм страхування цивільної відповідальності. Число 1-й є долар фігури покриті на людину. Другий є долар цифри на аварію.

3-й номер “Відповідальності за шкоду власності”. Це те, що вам потрібно змінити. Що робить ваш сказати?

Стратегія 4 – огляд і змінити тілесних ушкоджень відповідальності.

Хоча Тілесні ушкодження Страхування відповідальності є обов’язковим, майже всі з нас у кінцевому плані переплачуючи за охоплення нам потрібно. Цей тип покриття конкретно охоплює:

– Будь-які і всі пасажири автомобіля, будь то ваш чи чужий;
– Все і всіх пасажирів іншого автомобіля;
– І пішоходи

Ваша єдина мета цього типу покриття повинен мати достатньо захисту, щоб захистити те, що за вами …. Іншими словами, ваші активи. І для того, щоб захистити свої активи, необхідно з’ясувати, що ваш власний капітал – ось відомий сайт для розрахунку ваш власний капітал – www.kiplinger.com / Приватні / інструменти / networth.html?

Відмінний спосіб, щоб скоротити ваші премії є не мають не більше відповідальності в тілесні ушкодження, ніж ваш власний капітал є. Ось поширений приклад охоплення більшості людей – Якщо Ваш власний капітал складає всього лише $ 20 000, а у вас є $ 100 000 в охопленні, ви кидали гроші на вітер.

І якщо у вас мало або негативний власний капітал, просто отримати необхідні мінімуми держави. Вам потрібна ця інформація, щоб отримати низькі ціни на страхування автомобіля. Знову ж таки, ви можете отримати бачити ваш стан мінімумів погуглити “автомобіль мінімумів державному страхуванню.”

Ось на що звертати увагу при спробі з’ясувати, скільки охоплення у вас є зараз. Як я вже говорив, більшість полісів сьогодні ваш страхуванні відповідальності, перераховані ось так – 50/100/100 – перші дві цифри (якими б вони не) відносяться до тілесних травм страхування цивільної відповідальності. У цьому прикладі є $ 50000 в охопленні на людину і $ 100000 в аварію.

Що ваша політика сказати? Ви платите більше, ніж ваш власний капітал? Якщо це так, змініть його.

Стратегія 5 – переглянути і змінити незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів охоплення.

Незастрахованих / недостатньо застрахованих автомобілістів покриття є фантастичним пропозицією для компаній страхування автомобілів …. і паршивим для вас. Ця премія може збільшитися тільки ваше авто страхування на пару сотень доларів на рік.

Більшість людей думають, що незастрахованих / недострахуватися покриття там, щоб отримати ваш автомобіль відремонтувати, якщо він постраждав від когось без страховки …. або хтось з паршивої страхування.

неправильно.

Будь-який збиток, нанесений вашому автомобілю вже охоплені – премією ви вже платять за зіткнення.

Насамперед …. перевірити політику, якщо ваш платіж за незастрахованих / застрахований в недостатній мірі охоплення зараз. Якщо так, то Google “незастрахованих автомобілістів державні вимоги”, щоб побачити, якщо ваша держава вимагає цього.

Якщо це не вимагає вашої держави, скасувати його.

Якщо держава ви живете в вимагає незастрахованих / недострахуватися покриття, переконайтеся, що у вас є абсолютний мінімум, необхідний. Ці мінімуми не рекламуються, змінюються кожні пару років, і дуже важко знайти. Отже, ось як можна впоратися з цим.

Зробіть пошук Google для вашої держави Департаменту страхування, перейдіть в “Контакти”, знайти номер телефону, потім подзвонити і запитати, що мінімуми.

Не намагайтеся шукати його. Пошук мінімумів перерахованих практично неможливо на більшості державних веб-сайтів – вони поховали його так глибоко, ви ніколи не знайдете його. Просто назвати свою Державного департаменту страхування.

Я знаю, це трохи клопоту, щоб отримати інформацію самостійно. Проте, спираючись на страхові компанії, щоб дати вам точну інформацію не надто мудро.

Наступний – частина 2 “як скоротить ваші витрати на страхування автомобіля до 54% ​​за 10 простих кроків”