Як скоротити витрати на страхування Вашого автомобіля

Авто страхування є необхідністю для всіх власників транспортних засобів, і кожен автовласник хоче придбати кращий курс страхування автомобіля. Якщо ви ставите страхування на ваш перший автомобіль, це, AOS впору магазин за найбільш вигідні ставки. У той же час, ви, ймовірно, слід шукати кращі ставки, якщо ваш страховик підвищив премії. Більшість людей вважають найнижчим показником як самої вигідною ціною, але найнижчий показник може включати в себе недостатнє охоплення. Ось чому багато людей вважають, що краще висвітлення є той, який йде за розумну ціну.
Подивіться на свою щорічну премію.
Якщо ви платите за зіткнення і всеосяжний охоплення і щорічні премії більш ніж на 10% від вашого автомобіля, AOS фактичне значення, можливо, прийшов час шукати дешевші покриття. Це, не більше і не AOS практичні підтримувати відносно високі щорічні премії за старий автомобіль. Багато власників старих автомобілів зневага купівлю каско.

Магазин щорічно.

Страхові компанії змінювати тарифи авто політики з кожним роком. Так що, якщо вас влаштовує ваша ставка в цьому році, цифри могли змінитися вашого розчарування в наступному році. Це платить, щоб вийти в Інтернет для інших страховиків у вашій державі, щоб порівняти ставки страхування різних страхових компаній.

Дону, АОТ бути занадто швидким, в покупці нових автомобілів.

Страховики мати вагомі причини для здачі високих премій на нові автомобілі. Вони привабливі, дорогий, і схильні до крадіжки. Їх частини дороги, таким чином страхова компанія буде витрачати багато грошей на ремонт пошкоджених частин у разі зіткнення або аварії.
Вартість страхування назад пропорційно віку транспортного засобу. Чим старше автомобіль, тим нижче страхові внески. Насправді це звичайні спостереження. Якщо ви хочете дешеве страхування автомобіля, купити старий автомобіль, обов’язково Äînot ветхого автомобіля, але той, який добре працює.

Інвестуйте в особливості автомобільної безпеки.

Страховики будуть дивитися на характеристики безпеки Вашого автомобіля при оцінці того, скільки ваша страхова премія повинна нести. Водіїв, автомобілі мають адекватної функції безпеки можуть мати право на знижки. Безпеки компанії Особливості страхування шукати є подушки безпеки, сигналізації, іммобілайзери, антиблокувальна система гальм, регульована ремені безпеки, системи контролю тяги, і підголівників.

Бути хорошим водієм.

Підтримка хорошого водіння запису це ваш квиток на дешевші авто страхування. Страхові компанії не будуть довіряти вам, якщо ви зіткнулися автомобіль кілька разів на ліхтарний стовп. Якщо у вас є історії вражають водіння, страховик буде думати, що вони будуть витрачати багато для вас, таким чином, вони будуть просити для більш високих платежів від вас.

Пропустити спортивного автомобіля.

Тобто, якщо ви хочете дешеве страхування автомобіля. Якщо ви дійсно хочете гладкий спортивний автомобіль, бути готовим до високої премії на страхування. Спортивні автомобілі славляться в галузі автострахування для нужденних дуже дорога страховка. Крім спортивних автомобілів, дорогих автомобілів також зазвичай несуть високу вартість страхування.
Шукаєте економічний страхування автомобіля це не так просто. Це вимагає від вас, щоб провести дослідження. Магазин для автомобільного страхування мудро і Дону, АОТ бути введені в оману неправдивими пропозиціями. Перевірте приховані витрати теж, і більш високий рівень освіти. Читайте державного регулювання на автострахування.