Як скоротити витрати на будинки страхування власника

Головна політика власника страхування щорічних витрат, що всі домовласники понести в мають захисту, необхідними їм для своїх будинків і особистих речей. Хоча ви платити щорічну премію, ви завжди робите так сподівався, що ви ніколи не будете мати, щоб подати позов. Коли ви робите невелику кількість досліджень, перш ніж купувати поліс, ви знайдете багато способів зниження цієї вартості і ще отримати покриття, яке вам потрібно. Не всі страхові поліси однакові. Вартість залежить від багатьох факторів, таких як:

• розмір вашого будинку

• будівельні матеріали

• системи безпеки ви встановили

• де ви живете

• наскільки ваш будинок розташований від пожежного гідранта або пожежну

Це платить, щоб ходити по магазинах навколо, коли ви знаходитесь в ринку для домашнього страхування власника. Ви можете витратити час, необхідний, щоб зв’язатися з декількома страховими компаніями у вашій області чи ви можете провести деяку кількість часу на пошук в Інтернеті, щоб замовити безкоштовні лапки.

При пошуку онлайн у вас є доступ до більш широкого спектру страхових компаній, які пропонують політики у вашому регіоні, деякі з яких можуть мати більш низькі ставки, ніж інші. Для того щоб зробити гарне порівняння ставок, ви повинні запросити щонайменше три цитати і порівняти вартість і покриття ви отримаєте від такої політики. Використання страхового брокера є ще одним способом зниження витрат, пов’язаних з страховий поліс власника будинку. Кожний страховий агент представляє одну компанію, але через брокера у вас є доступ до багатьох компаніям.

Ця людина бере вашу інформацію і робить пошук повинен знайти мінімально можливу ціну. Потім, коли ви отримаєте результати від різних компаній, брокерів контакти для вас, ви можете вибрати той, який ви вважаєте кращим для вас. Це економить ваш час і гроші в отриманні найдоступнішою політики.

Кількість франшизи ви хочете мати впливає на вартість страхового поліса власникові будинку. Це сума грошей, яку ви повинні заплатити за вартість ремонту, коли ви подаєте позов зі страховою компанією до страхування буде платити будь-які гроші. Чим більше грошей ви готові платити за своїм розсудом, тим менше політики буде коштувати. Типова політика несе франшиза у розмірі $ 500, але ви можете скоротити витрати шляхом збільшення цього до $ 1000.

Якщо ви є власником автомобіля і у вас є страхування життя, ви можете зменшити вартість Вашої страховки власників будинку, які мають усі три політики з тим же страхових компаній. Більшість страхових компаній надавати знижки клієнтам, коли вони приймають всі вони потребують страхуванні з ними. Таким чином, ви мати справу тільки з одним агентом, і ви можете розвивати відносини зі страховиком які принесуть користь вам з плином часу.

Один з факторів, який впливає на вартість вашого будинку страхування є функціями безпеки у вас є у вашому домі. Перед тим, як почати пошуки більш доступного страхування власника будинку, ви повинні розглянути питання про встановлення деяких з цих пристроїв, щоб ваш будинок більш високий рівень захисту.

Маючи охоронної сигналізації встановлюється разом з надійними замками, може значно знизити кількість політики в знижках ви отримаєте за ці функції. Завжди запитуйте про інших знижках, які можуть ставитися до вас. Наприклад, там може бути знижка віку або знижку, якщо у вас були вдома страхування без претензії на кілька років. Всі ці будуть об’єднані, щоб скоротити витрати.